Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1100
Taka prawda.
Jestem osobą, która zawsze stara się zrozumieć innych, postawić w różnych sytuacjach, rzadko kiedy zdarza mi się kogoś wyzywać, nie jestem zawistna i nie oceniam. Ale ta kobieta po prostu gardzę. To nawet nie kobieta, bo kobieta będąca prawdziwa kobieta, nie zgotowałaby takiego losu innym kobietom. I mezczyznom.
Ten ktoś w komentarzu napisał całą prawdę.
#aborcja #kajagodek #polska #politka #pieklokobiet #pieklomezczyzn
MalaMi_20 - Taka prawda. 
Jestem osobą, która zawsze stara się zrozumieć innych, post...

źródło: comment_161200687347BpSXYPPQmgegLLR2arWa.jpg

Pobierz
  • 23
@MalaMi_20: kiedyś obiło mi się o uszy, że ona chciała usunąć ciążę legalnie, niestety trafiła na mur (kto jest w temacie wie jakie skomplikowane i nieludzkie procedury były już wcześniej). teraz prowadzi krucjatę - taka trauma się zdarza a trafiła na podatny polski grunt. sęk w tym żeby większość społeczeństwa była odpowiednio wyedukowana i nie faszyzowała. jak jest teraz każdy widzi. znam kobiety które mają to w dupie, znam też faszystki
@Jerry664: klub sportowy. wiem że trudno w to uwierzyć. 'normalne' dziewczyny. studia za granicą (!). ultra faszystki. jedna poznała typa też prawicowca i po 2 miesiącach znajomości ślub kościelny. gejów, lesbijki, innowierców to by chyba #!$%@?ły (dobrze że nie mówiłem że żyd ze mnie XD)