Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ChwilowaZielonka: z pewnością ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) zamiast się ruchać to niech Julki nauczą się języka ojczystego bo widzę że są pewne braki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ConanLibrarian: ale ja nie piszę tego tak publicznie jak koleżanka z murku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
I cyk, poprawione. Niech teraz Julka poprawi napis ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@susuke15: I dlatego na protestach krzyczą ****? Od samego poczatku wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że PiS nic w tym temacie nie zmieni i jest do nich zerowe zaufanie, więc jedyną opcją, o którą walczą protesty, są wcześniejsze wybory. Tam wychodzą ludzie ze wsyzstkich grup, od tematu aborcji się zaczęło, a ty łyknąłeś bez popity gęste z TVP, że to źli ludzie lewaki i w ogóle xd

Masz jakieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TenTypZez: ale postulaty strajku kobiet główny to legalizacja. No dobra, będą nowe wybory, wygra PiS( może bez jednak samodzielnych rządów). I znowu kolejne protesty bo 300 tys osobom nie pasuje wynik i tak kolejne wybory aż wygra ich partia?
@TenTypZez: uprawiając seks liczę się z tym że może dojść do ciąży, jednak przeciwny jestem usuwaniu zdrowego dziecka tylko dlatego bo nie i już. Można dać do domu dziecka,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DumnaAniemia: wszystko zależy. Jeśli ciężkie choroby typu down, deformacja ciała, brak mózgu czy inne rzeczy tego typu to lepiej niech dziecko się nie męczy, choroby lekkie typu rozszczep wargi( mój szwagier ma, jak był mały zrobiono zabieg, jest ślad ale normalnie mówi itp) to jednak warto takie dziecko urodzić bo to nie pływa na życie. Nikt mi nie wmówi że zdrowe dziecko będzie cierpieć jak się urodzi, najwyżej pójdzie do
  • Odpowiedz
ale postulaty strajku kobiet główny to legalizacja.

@susuke15: Strajku kobiet - zgoda. Ale niekoniecznie strajkujących na jesieni i teraz. Strajk kobiet jest częścią, choć największą, tego ruchu. Jak będą nowe wybory i znowu wygra PiS to trudno. Wszysytko jednak na to wskazuje, że tak nie będzie. Już teraz mają wiekszość bodaj tylko 5 posłami.

jednak przeciwny jestem usuwaniu zdrowego dziecka tylko dlatego bo nie i już

No przecież nikt nie
  • Odpowiedz