Wpis z mikrobloga

Zapytanie/Ankieta

Pizza na telefon. Ile razy w skali roku zamowiliscie pizzę. Czy dzięki niskiej cenie przymykacie oko na jakość czy wolicie zapłacić trochę więcej i zjeść coś lepszego jakościowo. Co sprawia ,że wybieracie właśnie ta pizzerie a nie inną. Czym kierujecie się przy jej wyborze?

#pizza #jedzenie
  • 5
@Hehenry: wole doplacic i zjesc smaczna pizze. Czasy, kiedy bralo sie cokolwiek byle bylo nazwane pizza dawno za mna.

Czasami biore z pizzerii, ktorej nie bralem w celu sprawdzenia. jak jest ok to trafia na liste. Na dowoz biore z pizz blisko mnie, bo jak pizza przejedzie pol miasta to lipa.
@Hehenry
1. nie zamawiam, robię sam od ok. 1,5 roku.

2. gdy zamawiałem to w lokalnej pizzerii.

Przedmieścia, mało usług. Sympatyczny starszy pan dostawca. Dawałem zarobić lokalnemu biznesowi.

A robili zwykłe pizza-polo. Czyli składniki z makro czy selgrosa, pierdyliard rodzajów pizzy itd.

Jakość akceptowalna ale jadalem o wiele lepsze. Miałem opory żeby od nich zamawiać gdy wpadali jacyś znajomi itp.

Czasem myślę żeby od nich zamówić głównie po to żeby wspierać te
@Hehenry: @Hehenry: Staram się zamawiać z różnych pizzeri żeby posprawdzać czy dobre ale mam trzy ulubione pizzerie, z których zamawiam jak mam ochotę na jakąś konkretną. I wolę dopłacić żeby jednak jakość była lepsza
Raz na tydzień, na dwa. Mam zasadę, że w soboty, po całym tygodniu pracy nie gotuję! :D

Mam swoją ulubioną pizzerię, włoską. Zarówno na miejscu u nich jak i na wynos pizza jest super. Praktycznie zawsze biorę taką samą, bo jak nie zjem, smakuje mi ona nawet na zimno na drugi dzień. Aha i... dostawa max w 20 minut :D

Jeszcze mi się nie znudziła.