Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
22 października 2020 roku Trybunał Konstytucyjny orzekł, iż przepis o dopuszczalności aborcji z powodu przesłanki embriopatologicznej jest niezgodny z konstytucją.
To tak dla przypomnienia
  • Odpowiedz
@Shatter: tak, cesarka również jest problemem. A jeśli uważasz inaczej to idź do szpitala pociąć się dla frajdy.
To, ze Polsat powiedział, ze trauma będzie przesłanka do rozwiązania ciąży nie znaczy, zw faktycznie tak będzie. Polsat nie stanowi prawa. Na psychiatrię w Polsce tez nie można liczyć, już w innym wątku opisywałam jak poszłam do psychiatry z prośba o wystawienie L4 na okres wypowiedzenia z pracy, w której byłam mobbingowana,
  • Odpowiedz
@Shatter: L4 wystawia lekarz odpowiedni do kodu choroby, na która wystawiane jest zwolnienie. Mówisz, ze masz #!$%@? w poród, ale to o ten poród właśnie chodzi, bo do niego teraz będą zmuszane kobiety noszące tak zdeformowane płody.
Nie ma znaczenia za bardzo, a przynajmniej nie powinno mieć, jakiej jesteś religii. Ja tez pochodzę z katolickiej rodziny, ale nie zgadzam się na tak daleko idące ingerowanie w życie każdej osoby i
  • Odpowiedz