Wpis z mikrobloga

@Michal0173: każdy kto głosował na PiS i konfederacje powinien te obrazki oglądać codziennie tak jak pokazują na plakatach ordo piękne noworodki. Są dwie strony tego medalu i nie ukrywajmy jej
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: takie obrazki trzeba zacząć wklejać w dyskusjach z szurami niestety. Obrazki brutalne i makabryczne ale tym idiotom inaczej nie przetłumaczysz. Oni cały czas myślą że rodzi się "aniołek" i po kilku dniach odchodzi z tego świata słodko zamykając oczka.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway:

Takie obrazki, które wrzucasz działają na wyobraźnie, ale uważam, że nie jest to najlepsza metoda "walki" o prawa do aborcji.

To są przypadki ekstremalne stanowiące margines. Dużo większym, statystycznie, problemem są zwykłe niechciane ciąże/wpadki - stąd się biorą nieszczęśliwe rodziny i patologia.

PiS nie tylko zakazał aborcji, ale również dzielnie walczy z edukacją seksualną sprawiając potęgując problem niechcianych ciąż.
  • Odpowiedz
Nigdy nie poświęciłabym swojego życia lub zdrowia na próbę urodzenia dziecka z wadami. I nie wiem jak można kogoś skazywać na takie poświęcenie. Wyborcy PiSu są dla mnie kosmitami, nie umiem się z nimi porozumieć na żadnej płaszczyźnie, ale w kwestii zakazu aborcji najbardziej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak oni maja zamiar rozwiązać ta sprawę?


@aanka0308: noo, po prostu nie mają zamiaru, who cares ¯\_(ツ)_/¯? Takie przypadki to margines, więc nie będzie na tyle głośno i kłopotliwie dla miłościwie nam panujących, rodziny zmuszone do hodowania czegoś takiego, kobiety do "rodzenia" będą w większości mieć większe problemy niż nagłaśniać temat i robić smród. Niech rodziny się rozpadają, kobiety umierają, grunt że bombelek uratowany przed zdżemowaniem, imię nadane, teraz już
  • Odpowiedz
Nigdy w życiu nie chcialabym urodzić takiego dziecka. Czułabym się z tym okropnie, a gdybym straciła swoje dziecko pewnie strzeliłabym sobie w łeb.
Mam to szczescie, że rodziłam syna 7 lat temu, robiliśmy badania prenatalne, wszystko było idealnie, ciąża przebiegała prawidłowo, poród siłami natury, 10 pkt w skali Apgar.
Dobrze, że mam chociaż jedno dziecko, na kolejne nie miałabym teraz odwagi. Nie umiałabym zgotować dziecku, mężowi i sobie takiego cierpienia.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Takie zdeformowane płody powinno oddawać pod opiekę tym debilom którzy popierają zakaz aborcji.

No Pani Godek - woli pani bombelka bez mózgu czy z dwoma głowami? Do wyboru, do koloru. Można brać nawet po dwa
  • Odpowiedz