Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 19. kolejki III edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1. @Grucha2408 137pkt (+4pkt) ---
2. @krL1312 132pkt (+7pkt) ---
3. @Dziki_wieprz 128pkt (+3pkt) 1↓
4. @miguel2000 121pkt (+2pkt) ---
5. @Mariano-95 106pkt (+2pkt +2pkt) ---
6. @aut91 104pkt (+3pkt) 1↑
7. @Kenpaczi 102pkt (+0pkt) 2↓
8. @Bulionek 99pkt (+4pkt) ---
9. @akarw1234 97pkt (+4pkt) ---
10. @Piekny_Maryjan 96pkt (+4pkt) ---

Reszta w spoilerze


Szczegółowa tabela kolejki znajduje się poniżej - ! proszę sprawdzić zgodność punktów na zdjęciu i w tabeli powyżej !
------------------------------------------------------------------------------------
Witam ponownie po prawie półtora miesięcznej przerwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu wróciła Ekstraklasa, w końcu będzie co oglądać nie tylko dla pięknego widowiska i wspaniałych goli, ale też dla emocji i humorzastych kiksów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak jak wspomniałem w komentarzu pod jednym z wpisów, postanowiłem lekko urozmaicić naszą zabawę. Wiadome jest, że jeżeli ktoś zacznie obstawiać w połowię, to ma mniejsze szansę na dotarcie do załóżmy TOP 10. Niektórzy też nie chcieli w tej edycji Pucharu Polski albo Europejskich Pucharów. Dlatego na ostatnim podsumowaniu edycji wyszczególnię dodatkowo np. kto był najlepszy w rundzie jesiennej, kto w wiosennej, kto najlepszy z samej LM/LE, a kto z Pucharu Polski - myślę, że byłoby to spoko rozwiązanie m.in. dla osób, które nie widzą sensu obstawiania i kończenia zabawy na 30. miejscu ()

Nie ma z tym chyba tak dużo roboty jak myślałem, za niedługo powinienem podzielić punkty między Pucharem Polski, Europejskimi Pucharami i Ekstraklasą. To drugie już się skończyło, tak samo jak skończy się w tej kolejce runda jesienna Ekstraklasy. I tutaj moje pytanie: Chcielibyście, abym podsumowanie zakończonych kategorii wkleił już teraz, a obecne wklejał na bieżąco pod każdym wpisem czy może trzymać wszystko w niepewności do samego końca? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dodatkowo z racji zwolnienia Buzzera i wybrania na następcę Pawła Zołzy postanowiłem zrobić w przyszłości edycję "Euro 2021" jak i edycję "Eliminacji do MŚ" - nie ma lipy, zwłaszcza jak jest szansa na uratowanie tej Reprezentacji ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gdybyście mieli jakiekolwiek inne propozycję, to dawajcie znać w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A na koniec przypomnę, że można zgłaszać w komentarzach sytuacje, gdzie obstawiliście mecze polskich drużyn w LM/LE w IV WB, a zapomnieliście zrobić tego w III WB - wtedy ręcznie dopisuje punkty w zależności od rezultatu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na prośbę graczy przyznałem:
- użytkownikowi @Mariano-95 2 pkt; typ "2:1" w meczu Lech Poznań - Standard Liège /wynik 3:1/ oraz typ "2:1" w meczu Rangers F.C - Lech Poznań /wynik 1:0/
------------------------------------------------------------------------------------
Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu poniżej lub zaplusujesz odpowiedni komentarz. Za każdy trafiony wynik otrzymasz 3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem komentarza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Galeria Sław WykopowejBukmacherki:


Zapraszam również do uczestnictwa w IV edycji WykopowejBukmacherki (Liga Mistrzów i Liga Europy) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> 15. kolejka Ekstraklasy do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki podajemy w formie "X:Y" - bez żadnych spacji, bez innego znaku pomiędzy, aby arkusz podsumowujący wyniki nie pokazał błędu.

Jeżeli spóźniłeś się na jakiś mecz, wpisz "-"


Zapraszam do dyskusji w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Grucha2408 - Podsumowanie 19. kolejki III edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: comment_1611872351NGK8br7lDM0YsvH21JmLFx.jpg

Pobierz

Kiedy opublikować dodatkowe rankingi WykopowejBukmacherki? (czytaj opis we wpisie)

  • Zakończone już teraz, a trwające na bieżąco 38.5% (10)
  • Wszystko w ostatnim podsumowaniu 61.5% (16)

Oddanych głosów: 26

  • 10