Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, jak ja kocham życie, właśnie gram na PS5 kupionym wyłącznie za gotówkę, w napędzie Godfall za połowę waszej wypłaty, najedzony kanapeczkami zrobionymi przez siostrę. Nic mi więcej nie potrzeba. Padzik naładowany, plusik wykupiony, karta kredytowa podpięta do portfela PlayStation. Przypominam, karta podpięta, także nie muszę brodzić po śmietnikach w poszukiwaniu tubek po pringelsach. Mam hajsy, siostrę i najnowsze gry na premiere. A za chwilę jeszcze wjeżdża duża pizza. ()

A co u was iksboksiarze? Kody nie wchodzą? Może spróbujcie przez jakiś litewski vpn xDDD

#pokazsiostre #siostrzyczka #pokazrozowegopaska #ps4 #ps5 #konsole #xbox #heheszki #cycki #nogiboners #chwalesie #wygryw
Pobierz daeun - Ja #!$%@?ę, jak ja kocham życie, właśnie gram na PS5 kupionym wyłącznie za go...
źródło: comment_1611838371t4Nb6U8ZfLdqm6DfMHhNvP.jpg
  • 34
@Lardor xbox z abonamenentem, lol, niezły z ciebie "gracz", to tak jakbyś powiedział że interesujesz się filmem a w rzeczywistości oglądasz netflixa, albo powiedział że jesteś fanem książek, a czytał harlekiny z gazet. XD No można iść tą drogą, ale lepiej się nie przyznawać. Ja tam wybrałem konsole dla dzentelmenów (ʘʘ)