Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie za 100 punktów nad czym siedze od msc, chodzi o podłączenie - komunikację czegoś jak zaawansowany kalkulator z qwerty (przyład #sharp ) w linku (jeszcze jakby miał macierze i tabele coś jak w excelu ) chodzi o szybkość wporwadzania danych coś przy czytnikach naramiennych kodów kreskowych lub kalkulatorach księgowych

(zalew szybkich danych do obróbki na miejscu na lcd oraz jednocześnie w kompie, smartfonie, smartwatchu)

i teraz czy da takie cudo się połączyć (zobacz instrukcja piszą o transferze chyba tylko przez stację dokującą :-( ale także #irda i 4 pinowy kabel)..

czy da się to połączyć i przegrać tak mechanicznie wprowadzane dane do pc? czy trzeba szukać z osobną pamięcią na sd?

str. 75 tej instrukcji https://www.manualslib.com/manual/151825/Sharp-Wizard-Oz-630.html?page=75&term=table&selected=3#manual

takie urządzenia fabryczne kosztują z 8 koła..

tutaj układ klawiatury jest idealny

jeżeli nie da się czy można TYLKO wykorzystać klawiaturę do jakiegoś smarfona mini?

#programowanie #programista15k #informatyka #naukaprogramowania #it
  • 8
@lionbest: ale to nie chodzi o po prostu wklepywanie tekstu jak masz np. na wykop tak naprawdę większość piszę na laptopie jak dawnej na maszynie do pisania z qwerty tylko zamiast papieru jest online.. archiwizacja

przy takiej robocie, bo tego nie robi się dla przyjemności musisz OPEROWAC danymi w czasie rzeczywistym, np. księgowymi, ewidencynymi (jak przy inwentaryzacjach, spisach) czy np. na obsłudze olx

wyobrażasz sobie np. do terminala do płatności ręcznie
@nutka-instrumentalnews: Tak, ale kompletnie cię nie rozumiem, o co ci właściwie chodzi.
Myślałem, że chcesz napisać aplikacje na androida, która będzie coś tam skanowała jakieś barcody, a potem coś tam będziesz dopisywać na klawiaturze.
Ale teraz to już nie wiem, o co chodzi. Bo skoro coś chcesz kopiować to znaczy, że aplikacja nie jest dopracowana pod klienta X-D
barcody


@lionbest: to raczej kwestia chyba sprzętu, nie oprogramowania.. chociaż jedno i drugie są z sobą związane np. na bb passort masz ograniczenie ich systemu dzisiaj nic nie wartego a smartfon prawie idealny na xxi wiek

to co piszę dotyczy każdych danych, kodów (cyfr), danych księgowych (np. faktur,przelewów), ogłoszeń (nr kont, zapytań), etc

moze prościej często np. mam otwarty w laptopie excel i dane z chmury online, na nich sobie operuje,