Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nienawidzę bycia wysokim low-testem (lanklet). Mam 195 cm, około 95 cm obwodu klaty (xD), do tego bardzo długie ręce i dosyć szerokie barki (w odniesieniu do szerokości klaty). Przez mój wzrost mam straszne problemy z dobraniem sobie ubrań, wszystkie są za szerokie w klacie lub mają za krótkie rękawy. Przez #przegryw i ##!$%@? nie dopytam o radę ekspedientki, co jeszcze bardziej utrudnia sprawę. Do tego nie mogę zrobić masy mięśniowej na #silownia, przez co wyglądam jak tyczka...

Oczywiście mógłbym kupować ubrania szyte na miarę, jednak jest to strasznie drogie a ja nie jestem pieniężnym oskarem...
#przegryw #modameska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60127e99b28261000a773098
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: nie ma czegoś takiego xd non responderów to może widziałem 1-2 w życiu na masę klientów (300+ lekko) i to zazwyczaj wynikało z nieświadomości własnych schorzeń i wychodziło z badań. Jeśli je nadwyżkę i robi progresive overload to nie ma opcji.
  • Odpowiedz
@Kasahara: chciałbym żeby tak było, ale gdyby to była prawda to sami wysportowani faceci chodziliby po ulicach

ja uważam, że co bym nie zrobił nie mam szans na te 90 kg masy, chyba, że teść, ale nie chce mi się w to bawić
  • Odpowiedz
Ja robię znane stronglifts 5x5

Z jedzeniem mam ogromy problem, 3 razy robiłem podejście, że jadłem na prawdę sporą nadwyżkę, ale po kilku tygodniach takiego maratonu nie mogłem patrzeć na jedzenie i dawałem radę jeść samo śniadanie

Mój organizm jakoś sam się reguluje do bycia chudym xD
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: tyle, że po kilku dniach jedzenia mało wszystko schodziło ze mnie jak powietrze, kilka kg mniej w kilka dni

ja już serio miałem kilka poważnych podejść do robienia masy i nigdy nie pykło, kiedyś bo za ciężkie treningi, potem bo wymiękałem z jedzeniem

cały czas ćwiczę 3x razy w tygodniu, jem tyle na ile mam ochotę i waga trzyma się na 83 kg, jestem wysoki, więc to mało i dalej
  • Odpowiedz