Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Spora część z Was nie ma zaufania do zrzutki, więc idąc za Waszymi sugestiami zgłosiłem się do jednej z fundacji zbierających 1% i mogę poinformować, że oficjalnie zostałem podopiecznym fundacji Avalon, co chyba ostatecznie rozwieje wszelkie wątpliwości.

Jeżeli ktoś nadal jest zainteresowany wsparciem, to poniżej zamieszczam niezbędne informacje:

JAK PRZEKAZAĆ 1%?
Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.
W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:
Wpisać numer KRS: 0000270809
Obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy:
Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Wagner, 14283

Z góry dziękuję za każdy przekazany 1% a na chwilę obecną, udanego dnia!

#shepardchoruje
Pobierz demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Spora część z Was nie ma zaufania do zrzutki, w...
źródło: comment_1611831679xKZSUgA7w3qUbDyWhrdIt3.jpg
  • 16
@demontre: jednak zbiórka miała tą zaletę, że mogłeś skorzystać z pomocy finansowej już teraz, a z 1% dopiero w okolicach listopada (gdy fundacja rozliczy otrzymane z US środki) będziesz mógł zacząć refundować poniesione koszty. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W każdym razie dużo zdrowia mirku!!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@demontre: Cześć i jak się czujesz, coś się wyjaśniło?

@tRNA: siema! Jest na tyle dobrze ile może być, miałem już rezonans, w najbliższą środę mam przyjęcie na oddział, tomografie i w czwartek dostaje pierwsza dawkę immunoterapii! Natomiast nie do końca rozumiem pytanie o to czy coś się wyjaśniło.