Wpis z mikrobloga

Mam internet w Vectra (chuyoowy, ale nie ważne) 50mbs za 41zł msc (tyle płace aktualnie),
dzwoni dzisiaj do mnie przedstawiciel, że ma super ofertę za jedyne +20zł do rachunku (zamiast 40zł bo #promocja #rozdajo!@!!) da mi 300mbs wg. tych wyliczeń wychodzi 61zł/msc w jego SUPER PROMOCJI.
Wchodzę na strone vectry a tam w standardzie bez promocji jest oferta 49,99zł za tą samą jego szybkość
Dodam, że jestem klientem 13lat u nich.
Vectra dzięki za dymanie, dzięki za aktualnie #!$%@?Ą ofertę (50mbs/41zł) mimo stażu 13lat. Tak było
#internet #vectra #orange #plus #netia #programowanie #komputery #pytanie #internet
  • 13
@artem17: @rodzer1223: Wszędzie tak jest. Jestem w Niemczech i tutaj to już wogóle nie przypominają o niczym. Jak chcesz przedłużyć umowę na nowych warunkach sam musisz na 3 miesiące wcześniej się dochodzić. Nikt nie dzwoni, nikt nie przypomina tylko płać. Dbanie o klienta w takich firmach jest równe 0.
@artem17: @rodzer1223: @bobsynek:
#!$%@?, nauczcie się w końcu jednego.
Chcesz dobrą ofertę to wysyłasz wypowiedzenie umowy, wraz z podaniem numeru telefonu.
Robisz research jakie sa umowy dla osob wypowiadających(np. w cyfrowym polsacie nazywa sie AntyChurn ten dział).
Albo kilkukrotnie się wykłócasz, że umowa za słaba i nie chcesz takiej.

Cyfrowy polsat ma dla klientów ktorzy chca przedlużyć umowy - umowę 29miesiecy i 8 miesiec 10zł mniej(np. zamiast 69 to
@artem17: To jest standard. Ja ostatnio zauważyłem, że mój ISP (Enterpol w Lublinie) ma ofertę za stawkę, którą obecnie płace lepszą. Napisałem czy mi zmienią w ramach obecnej umowy, to dostałem odpowiedź, że jak przedłużę umowę to będzie można. Jak napisałem, że abo jeszcze 10 miesięcy mnie obowiązuje, to cisza :D Nawet na maila nie odpisują. Co ciekawe pytałem też o Internet dla klientów biznesowych, to nie potrafili podać nawet 1