Wpis z mikrobloga

@Carlos_Irwin_Estevez: Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Carlos_Irwin_Estevez: chodzi o to, że jest jasny regulamin, który podpisywałeś i przynajmniej wypadałoby się go trzymać jeśli nie chcę się zostać obciążony dodatkowymi opłatami. Oczywiście to tylko moje podejście, może jestem zwykłym frajerem, a Ty masz rację, who knows.
@macias0526: Absolutnie nie jesteś frajerem. Jednak ja też nim nie chcę być. Nie widzę absolutnie żadnej podstawy do zasadności podatku Belki, prowadzę większą firmę i miesięcznie odprowadzam kilka tysięcy dochodowego (pomijam VAT). Część podatków uznaje za zasadne. Jednak Belki jest za co ? Dlaczego mam płacić 20% !! Za pieniądze które zarobiłem w kraju, od których przy zarobku odprowadziłem w kilku miejscach podatek, następnie wpłaciłem je na rachunek firmy w UK