Wpis z mikrobloga

@AnMarie: No i co, udało się? ¯_(ツ)


@pawel_187: W tym kraju nic się nie udaje ¯_(ツ)/¯ Dlatego mocno współczuje kobietom, które będą musiały przezywać traumę, bo po prostu nie będzie ich stać na aborcje
  • Odpowiedz
@Viking-: ja sadze, ze nie #!$%@? tego z powodow ideologicznych tylko albo to od poczatku cynicznie bylo liczone na "zrob zbiorke, zgarnij kase a potem udup protesty" albo dostala "propozycje nie do odrzucenia" od pisiorkow.
  • Odpowiedz
@Niczyporuk: wypierdzielac juz z tym. Ludzie traca resztki wolnosci, dorobek zycia, zmuszani do brania udzialu w eksperymentach medycznych banda popaprancow nawiedzonych wychodzi drzec jape o problem ktory dotyka 300 osob rocznie. Jaj slysze aborcja to mam przed oczami syfilis umyslowy protestujacycg ktorzy nie maja pojecia co to inflacja a bogactwo bierze sie z zasilkow jak im wmawia pisowski koalicjant z lewicy ktorzy ramie w ramie z pisem wprowadzaja zamordyzm i
  • Odpowiedz
@Niczyporuk: ty poważnie? Oczywiście że ludzie odeszli przez lempart i #!$%@? lewackie postulaty. Jak byłem za strajkiem nt aborcji, to po zobaczeniu postulatów tworu tej pindy lampart to byłbym idiota będąc za tym. Dlaczego jako mężczyzna mam popierać jakieś zwroty za podpaski. Za sprawami aborcji byłem w 100%,ale z nowych postulatów podoba mi się może 1-2
  • Odpowiedz
normalni ludzie, czyli prawicowi troglodyci z rozumowaniem po chłopsku?


@Niczyporuk: Prawicowi troglodyci to byli za kompletnym zakazem aborcji, a nie kompromisem, który był do niedawna w Polsce.

No ale czasem tak już jest, że fanatycy lewicowi nazywają prawakiem każdego, kto nie chce aborcji na życzenie (najlepiej do 9 miesiąca ciąży - zgodnie z Talmudem, gdzie dopóki dziecko nie wychyli główki na światło słoneczne to jest pasożytem na ciele matki i
  • Odpowiedz
@Niczyporuk: jak ktoś ma bekę z Lempartowej to jest od razu prawakiem? Sam byłem całym sercem za protestami, ale następnie zobaczyłem jej zachowanie i zbiórkę kasy + śmieci z antify to mi się odechciało być kojarzonym z tym odpadem społecznym.
  • Odpowiedz
  • 0
@AtoMan ok, załóżmy że tak było.

A jak jest teraz? Takie upośledzone osoby reprezentują strajk i przy okazji sprzeciwu wobec wyroku TK i jego uprawomocnienia próbują dorzucić swoje postulaty które zmniejszają szansę na jego sukces.

Nazwijcie mnie pisowskim trollem, nazwijcie mnie prawakien z gwoździem w mózgu, ale w tym momencie na strajk bym nie poszedł. Na początku jak byłem, byliśmy we 4 w roli #!$%@?ć pis/nie zgadzamy się z wyrokiem TK
  • Odpowiedz
tak było prawaczku, wszystko przez Lempart. A na Białorusi po sierpniu mniej osób protestowało, bo? Bo też Lempart?


@Niczyporuk: Chyba nie zrozumiałeś. Nie każdy ma poglądy równe z postulatami Lempart a mieszanie jednej sprawy, za którą stoi zdecydowana większość z postulatami feministek sprawiło, że właśnie prawaki miały argumentu ku temu żeby protesty zdyskredytować. Ale widocznie łatwiej bić się na skrajności i wyzywać ludzi popierających protest od prawaków z powodu odmiennej
  • Odpowiedz
@Niczyporuk: taak, wszystkich ktorzy nie zgadzaja sie z nawiedzona liderka nazwij prawaczkami i pisowskimi trollami i bedzoe spokój w główce xD

Niestety, rzeczyesitosci njenoszulasz. Protesty poczatkowo oddolbe, mocno osłabły po tym jak do liderowania dorwalo sie nawiedzone srodowisko Lempart
  • Odpowiedz