Wpis z mikrobloga

  • 1451
@Niczyporuk tak se myślę, że te protesty to tylko Lempert mogła tak #!$%@?ć. Inicjatywa za którą stanęło jakieś 80% ludzi w kraju została wzbogacona o postulaty feministyczne, lewackie i LGBT i wtedy uciekło od nich 90 procent protestujących. #!$%@? koncertowo
  • Odpowiedz
@Viking-:

Najpierw:

o co tu w ogóle chodzi, gdzie jest jakiś lider i jakieś postulaty, tylko ludzi zniechęcacie


Potem:

O co tu w ogóle chodzi, po co ten lider i te postulaty, tylko ludzi zniechęcacie
  • Odpowiedz
  • 267
@Niczyporuk nie taki ze mnie prawaczek skoro na protesty chodziłem. Problem polega na tym, że #!$%@? postulatów mniejszości nie ma w tym wypadku sensu (nie twierdzę, że nie ma w ogóle). Zamiast zebrać aktualnie #!$%@? tj. gastro, fitness, transport etc. one wyjechały że skrajnym lewactwem i LGBT. No sorry, zamiast porwać za sobą większość wybrano wielce uciśnione mniejszości. Taktyka lvl 0
  • Odpowiedz
@Viking-: 90% protestujących w październiku nawet nie wie o wszystkich postulatach OSK i to nic złego czy dziwnego. I na tym zakończmy, sprawa jest słuszna, więc może te protesty organizować nawet Jerzy Urban, byle z organizacją sobie poradził.
  • Odpowiedz
Zamiast zebrać aktualnie #!$%@? tj. gastro, fitness, transport etc


@Viking-: Przecież SK sie aktywnie włączał i solidaryzował z nimi np. podczas protestów gastro w poznaniu, wiec może mniej prawackiej propagandy więcej rzeczywistości?
  • Odpowiedz
Tak se myślę, że te protesty to tylko Lempert mogła tak #!$%@?ć.


@Viking-: Przede wszystkim to większość ludzi chce powrotu do kompromisu aborcyjnego a nie przechylenia wajchy w drugą stronę i zezwolenia aborcji na zdrowych ciążach.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Przede wszystkim to czarne protesty istniały już przed wyrokiem pseudo trybunału i postulaty właśnie mówiły o legalnej aborcji na żądanie do 12 tyg. Chodziło na nie w #!$%@? ludzi.
  • Odpowiedz
@Krooth: Protesty może istniały przed wyrokiem, ale nie były tak liczne jak protesty po ogłoszeniu tego wyroku. TVN zrobił sondaż wśród uczestników ówczesnych protestów i wyszło, że 70 % z nich chce powrotu do kompromisu.
  • Odpowiedz
tak było prawaczku, wszystko przez Lempart. A na Białorusi po sierpniu mniej osób protestowało, bo? Bo też Lempart?


@Niczyporuk: Sam protestowałem ze zwykłymi ludźmi, "lewaczku", ale jak tępe p0lki zaczęły swoje pierdy o równości kobiet i patriarchacie to więcej nie poszedłem.

Nie umiecie uświadomić sobie, że ktoś może nienawidzić PiSu ale nie być jednocześnie tęczowym spierdoksem z czerwoną książeczką w ręku.

Z początku te protesty łączyły ludzi na wspólnej fali nienawiści
  • Odpowiedz
@Niczyporuk: wyzwał od prawaków, bo ktoś nie popiera skrajnie lewicowych postulatów, które próbowała przeforsowac lampart. I czym Ty dzbanie się różnisz od typowego wyborcy pisu. Ten sam gwóźdź wbity w cymbał. Tylko lewicowy xD
  • Odpowiedz
@Niczyporuk: ale on ma 100% racji. W pierwszych dniach sam widziałeś co było, kilkaset tys. ludzi na ulicach w całej polsce, sam nawet byłem na jednym. I myślę że wtedy nie wyszli tylko zwolennicy prawa do aborcji ale też ludzie zmęczeni ogólnie pisem i obostrzeniami.
I zamiast iść w tę stronę i zjednoczyć sobie całą opozycje to nagle pojawiła się lempart i zaczęła głosić swoje pseudo wysrywy o równości kobiet i
  • Odpowiedz