Wpis z mikrobloga

@Krupier bo obostrzenia w obecnej sytuacji są kluczowe do utrzymania tylko robione mądrze. Problem w tym że nasz rząd to banda debili i nie mają pojęcia co robią. Przypominam że ci debile (serio #!$%@? brak mi słów) zamknęli lasy kiedy dziennie w Polsce mielismy 45 przypadków dziennie. A gdy jest pewnie z 60000 dziennie trzyma kościoły otwarte. Tak #!$%@? gospodarkę ... Mam nadzieję że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności bo się #!$%@? bawią
@Krupier: To i ja się dołączę do dyskusji.

Uważam że utrzymywanie obostrzeń w tej postaci jest bez sensu, ale dalsze i jeszcze wieloletnie utrzymanie rygoru higienicznego i świadomości ryzyka wywołania ogniska wirusa przez każdego w społeczeństwie powinno zostać.

Zamiast dotować restauracje które da zamknięte rząd powinien zrobić dotacje na stworzenie warunków higienicznych - np zakup wysokiej jakości lamp UV-C i pozwolić im się otworzyć.

Testy na antygen oraz na przeciwciała powinny
@Krupier: ja tam uważam, ze część obostrzeń wciąż mogłaby zostać (maseczki na zamknietych przestrzeniach, ograniczenia ludzi w sklepach i komunikacji, zachowanie dystansu, brak wiekszych zgromadzeń etc.), ale duża część jest też kompletnie bez sensu - hotele, restauracje, bary, siłownie - przecież to wszystko po prostu wymagałoby wprowadzenia jakiegoś minimalnego reżimu sanitarnego w obecnej sytuacji, a nie zamykania na amen. O #!$%@? godzinach dla seniorów nawet nie wspomne
Uważam że utrzymywanie obostrzeń w tej postaci jest bez sensu, ale dalsze i jeszcze wieloletnie utrzymanie rygoru higienicznego i świadomości ryzyka wywołania ogniska wirusa przez każdego w społeczeństwie powinno zosta


@michalexpromo: no płyny do dezynfekcji przed wejściami są spoko chociaż ja akurat z tego nie korzystam.

Zamiast dotować restauracje które da zamknięte rząd powinien zrobić dotacje na stworzenie warunków higienicznych - np zakup wysokiej jakości lamp UV-C i pozwolić im się