Wpis z mikrobloga

Stała się tragedia. Umarł człowiek.

A właściwie ktoś o kondycji znacznie wyższej od człowieka. Polak.

Pojedynczy Polak. Bo jak tysiące Polaków umiera tu i teraz z powodu złej opieki medycznej, to najwyraźniej tylko statystyka.

Bo jak powiedział Miłosz w Polsce kondycja ludzka została wchłonięta przez polską i nie jesteśmy już ludźmi tylko Polakami.

W szpitalu w Wielkiej Brytanii zaprzestano podtrzymywania życia Polaka. Na reakcję państwa polskiego, które chciało zrobić z niego dyplomatę i na twitty sędzi Trybunału Konstytucyjnego (!!!) Krystyny Pawłowicz spuszczę zasłonę milczenia. Dochodzą do tego jeszcze przeróżne artykuły w mediach rządowych, które wprost zestawiają tę sytuację z dywizjonem 303. i Holocaustem.

Najgorsze jednak jest to, że żona Polaka, która zgodziła się na zakończenie jego cierpień, jest teraz odsądzana od czci i wiary przez innych Polaków.

Oto trzy przykłady. Nie będzie linków, ani autorów, bo nie warto:

Jeżeli żona tego pacjenta nie chciała z nim być to mogła się z nim rozwieść. Jest miłość bezwarunkowa i warunkowa. Zwykle miłość matki jest bezwarunkowa, a mąż czy żona mają różne powody, ale my tych powodów nie znamy.

Ja sobie wyobrażam że jego żona już z innym leży dlatego nie chciała by Sławomir się nie męczył i żeby go odłączyli. Bo jak ktoś kocha to nie pozwoliłby odłączyć tylko wierzył w wyzdrowienie.


Czyja wola moralnie jest ważniejsza?

A. matki, która chce ratować życie syna

B. żona, która chce, by męża odłączono od wszelkich aparatur, w tym dostarczających jedzenie i picie


Przypomnijmy, co napisano w Piśmie Świętym:

Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało. Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela.


Więc nawet Biblia i Tomasz Terlikowski potwierdzają, że żona miała prawo i rację w podjęciu takiej decyzji.

Jak można w obliczu takiej tragedii pluć na tę biedną kobietę? Nie wiem, ale się domyślam.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #prawo #tklive
a.....n - Stała się tragedia. Umarł człowiek.

A właściwie ktoś o kondycji znacznie...

źródło: comment_1611743822G60DKHkppCAm2rucOBiHtE.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@am_anfang_war_napoleon: ogólnie to do trzeciego komentarza p0laka się odwołując, to uważam, że oczywistym dla każdego (!!) powinno być, że dorosły człowiek ma na pierwszym miejscu stawiać żonę i męża, bo z nimi tworzy rodzinę. W drugą stronę też to działa, jej zdanie i DZIECI, jest ważniejsze, niż kogoś, z kim nie mieszka od 30lat i nie ma znaczenia już to, że ta osoba go urodziła. Jest mnóstwo rozwodów, bo facet
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz, żona po śmierci męża powinna zostać wieczną wdową albo się zabić. Normalny powrót do życia jest zakazany. /


@L3gion: w indiach w niektorych rejonach taką żone wrzuca sie na stos razem ze zwłokami męża. Polacy to hindusi europy poraz 101
  • Odpowiedz
Sam fakt odłączenia jedzenia i picia jest dla mnie niezrozumiały- aparatura podtrzymująca życie to dla mnie bicie serca i oddychanie, a nie jedzenie i picie i taki sposób mi się nie podoba,


@banjo: no cóż, nadal dla psów mamy wiecej współczucia i miłosierdzia
  • Odpowiedz
  • 0
@am_anfang_war_napoleon Już od dawna powtarzam, że Polacy (a raczej Poliniacy), to najgłupszy naród w Europie (nie pod względem wykształcenia).. Tej głupoty nie da się wyplenić ze starych Poliniaków, bo już za późno. A pokolenia po przemianie ustrojowej z własnej woli chcą być głupi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Royal_Email I bardzo dobrze. Pies nie jest zapamiętliwy, zawistny, zaborczy (no może czasami), obłudny, świętojebliwy, wścibski, złośliwy itp. Wolę zwierzęta, niż ludzkie bydło.
  • Odpowiedz
Przypomnijmy, co napisano w Piśmie Świętym


@am_anfang_war_napoleon: Głupiego Polaka imbecyla nie obchodzi co jest w piśmie świetym bo i tak nigdy w życiu tego nie przeczytał, on am swoja wiarę: polski katolicyzm festynowo obrzędowy, wiara w samej sobie nie jest ważna, ważne sa tylko obrzędy i tradycyja... to nie ma nic wspólnego z prawdziwa wiara i jakąkolwiek moralną postawą. Polak przy wódce gardzi księdzem, a potem idzie do niego na
  • Odpowiedz
@am_anfang_war_napoleon: Trochę p---------e, najbliższa rodzina ma prawo być oburzona że ich pominięto w decyzji zagłodzenia ich członka rodziny. Ta eutanazja poprzez odcięcie podawania płynów i pożywienia to pójście na łatwiznę. Albo chcemy ulżyć cierpieniom albo głodzimy kogoś czyli defakto torturujemy przez tydzień.Czyż nie dobija się koni? Też bym robił imbę gdyby mi obca baba chciała zagłodzić brata i mnie całkowicie pominęła w tej decyzji.
  • Odpowiedz