Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Gram sobie w Ghost of Tsushima od 2 dni i jestem oczarowany tą grą.

Ostatnio takie wrażenie zrobił na mnie chyba tylko God of War.

Ani Tlou2, Days gone czy Spiderman mnie tak nie zajarały. Były świetne ale GoT zapowiada się na wybitną grę przez kombinację: klimat (obowiązkowo japońskie dialogi) + gameplay + grafika.

Mam takie pytania przy okazji:

1. Grał już ktoś w tym trybie legend?
Jest to jakoś zależne od fabuły (powiązane umiejętności itp)? Czy można grać oba tryby niezależnie?

2. Nie kumam o co biega z tym wiatrem i używaniem touchpada.

3. Nie jestem fanatykiem robienia platyn (mam jedną na koncie) ale dla tej gry się poświęcę. Jest jakiś dobry poradnik?
Na razie używam tego z łowców gier? Chyba, że ma ktoś coś lepszego?

#ps4 #ghostoftsushima
  • 9
@mils83: 2. wiatr wskazuje drogę, jak masz niektóre umiejętności odblokowane to wiatr może ci wskazać drogę do kapliczek, źródełek lub innych.

3. Łowcy trofeów mogą być, i tak opierają się na innych poradnikach. Z angielskich masz power pyx i tę stronkę polecam.
@mils83: Splatynowałem na początku tego roku. Zanim przejdziesz do kolejnego rozdziału (czyli innej części wyspy) zrób wszystkie znajdzki, poboczne questy, staraj się wykupić wszystko od kupców. Ja tak robiłem i mi zabrakło tylko trofki za zrzucenie kogoś z urwiska do platynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TerazMnieWidac: no coś tam się dzieje przy smyraniu touchpada, typu gra na flecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie kumam po co ;). Co to daje. Muszę poczytać.

@patoologiaa: 2 dni to dla mnie 2 przysiedzenia po 1-2 h wieczorem jak uśpie dzieciaki. Ledwo co prolog przeszedłem i odbiłem 1 obóz czy tam dojo...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arwern: no właśnie na łowcach w poradniku zwracają uwagę na tą trofkę, tylko tam z tego co wyczytałem wystarczy zrzucić np łucznika z wieży?