Wpis z mikrobloga

  • 1
@jarezz i najlepiej od razu to wpisz do protokołu odebrania okien. U mnie było ciemno już jak zakończyli montaż i kazałem wpisać że rysy są na wszystkich szybach. Posprawdzaj też czy nie ma uszkodzonych uszczelek w oknach. Każ im pościągać odrazu folie i wszelkie naklejki po montażu. Mogą maskować uszkodzenia a dodatkowo po miesiącu lub dwóch jest masakra z ich ściągnięciem. Trzymaj się na tej budowie ;) i sprawdzaj wszystkie pomiary dwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jajcek: o #!$%@? nawet tyle nie brałem do głowy. Firma od okien polecana ale jak to zawsze bywa mogą coś spieprzyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@jarezz Też miałem polecaną a i tak miałem przejścia. Ostatecznie wszystko poprawione/wymienione później brałem od nich drzwi wejściowe i rolety i już wszystko było na tip top.
  • Odpowiedz
@jarezz: folie z ram od środka nie ściągaj, bo Ci kilka następnych ekip pobrudzi i poniszczy, zdejmij tylko ze szkła i z zewnątrz. Ta folia wulkanizuje ale tylko pod wpływem długiego bezpośredniego naslonecznienia. Ja z wewnątrz ściągnąłem jak się wprowadzałem półtora roku później i zeszła bez problemu
  • Odpowiedz