Wpis z mikrobloga

Ten chłop Sławek umarł i miał szczęście. Też wolałbym umierać w eleganckim zagranicznym szpitalu w towarzystwie najbliższej rodziny i profesjonalnych lekarzy, którzy to pozwolili mi z godnością odejść z tego świata.

A wyobrażacie sobie co by było jakby jednak wrócił do kraju?
Jak w cyrku otoczony przez bolzkie małpy, które tylko by darły japę, który to bardziej pomógł, który mu bardziej załatwił i byle sobie tylko zdjęcie z biedakiem zrobić, żeby było, że ja jestem wielki obrońca życia a na opozycje tfuu tfuu tfuu!!!
A potem dogorywaj śmieciu przez 30 lat "do naturalnej śmierci" na tym łóżku, pod maszyną, z rurą w gardle bo my som obrońcy życia cywilizacja miłości i tak właśnie uznaliśmy, że tak ma być bo zaprawdę godne to i sprawiedliwe a dla nas zbawienne Nam słupki urosły a teraz można zapomnieć o polskim dyplomacie, niech sobie tu leży i się budzi.
No, jeszcze jakieś pytania? Bo spieszymy się r----------ć ten chlew do końca..

#bekazpisu #bekazkatoli #anglia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtek_bez_portek: Wręcz wyobrażam sobie jak jakiś gość w śmiesznej czapce robi mu ostatnie namaszczenie i TVP to transmituje online. To miało potencjał na wielką szopkę mająca odwrócić uwagę od tego ile zwykłych szarych Polaków umiera każdego dnia przez niekompetencję tych kretynów z PiS-u.
  • Odpowiedz
@noitakto: a jędraszewski ogłosiłby zwycięstwo cywilizacji życia i pojechałby uścisnąć spracowaną dłoń naszego polaka rodaka. WIDZIELIŚCIE PANSTWO PAN SŁAWEK AŻ URONIŁ ŁZĘ WZRUSZENIA NA WIZYTĘ UKOCHANEGO DUSZPASTERZA, CUD!
  • Odpowiedz
@GoracyStek jakby jeszcze ta zabawa miała szansę powodzenia ok, ale gorzej jak nie.
Wtedy odłączyć od maszyny niet, nie wolno, więc leż tu sobie polaczku, mamusia cię będzie odwiedzać raz w tygodniu, odleżyn może dostaniesz ale to jeszcze tylko 30-40 lat przyzwyczaisz się i jakoś to będzie, no, no, nie płacz już, tam u tych przebrzydłych brytoli już byś nie żył a tu w naszej polskiej krainie zobacz jak o ciebie
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto zacytuję siebie z dwóch postów wyzej:.

Każda śmierć, choćby i z głodu, jest lepsza niż bycie rozszarpanym na kawałki przez pisowskie hieny ku uciesze gawiedzi a potem wegetacja przez całe lata na skraju świadomości w jakimś domu opieki na zadupiewie bo tak zdecydowało za mnie stado polskich małp.
  • Odpowiedz