Wpis z mikrobloga

Skąd wiedzieliście jak ćwiczyć kiedy zaczęliście sami chodzić na siłownię? Ja chce iść jak tylko otworzą ale nie chce znów się tam błąkać i chcieć jak najszybciej wyjść XD #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HalpMePLIS: Najpierw koledzy ale każdy miał inny cel - rzeźba albo masa, sterydy albo odżywki. Ale co z tego. Na siłowni masz trenerów i idź do nich. To nie boli
  • Odpowiedz
@HalpMePLIS: jak pierwszy raz poszedłem na siłke to miałem ze 14 lat XD to mi jakis tam trener na siłowni pokazywał różne głupoty tak jak teraz na to patrze, potem sobie sam plan znalazłem i trenowałem według niego, to chyba jakis split był, poszerzałem swoją wiedze i teraz już nie mam problemów z ułożeniem planu i tym co i jak robić na siłce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sefton 1 3 i 4


@HalpMePLIS: Miałem to samo. Uspokoję cię, to nie fobia społeczna ale naturalny odruch w nowym środowisku.

Zdziwisz się jak wiele osób będzie chciało Ci pomóc...

Nie wiem jak teraz działa forum sfd\kfd ale bym spróbował w takim przypadku wrzucić tam Twoje cele i środki z pytaniem o dobranie treningu. Tyle, że tam nie nauczysz sie techniki
  • Odpowiedz
@HalpMePLIS: jak czegoś nie wiesz albo nie jesteś pewien, to po prostu zagadaj do kogoś kto będzie akurat wolny. Serio, to tak właśnie działa. Sam sobie dziękuję że czasami prosiłem innych ludzi albo trenerów z siłowni jak byli akurat wolni, aby zobaczyli czy dobrze robię dane ćwiczenie. Gdyby nie to pewnie dawno bym sobie plecy/ kolana rozwalił.
  • Odpowiedz
@HalpMePLIS: Ja bez trenera personalnego bym sobie nie poradził. Każde nowe ćwiczenie mi pokazywał i tłumaczył, ale później i tak ciągle mnie korygował: nie garb się, klata do przodu, kolana do zewnątrz, znowu się garbisz, łopatki ściągnij, wyżej siądź, dlaczego nie oddychasz? :D Jakbym miał bazować tylko na filmikach z YT, to moje ćwiczenia byłyby jedną wielką parodią.
  • Odpowiedz