Wpis z mikrobloga

Tak wygląda ankieta na YT u skill4ltu odnośnie starcia drużyn. On sam zadeklarował się po stronie Orzanela, ale jak widać jego community kieruje się własnym zdaniem. 11k głosów to niewiele w porównaniu do tego ile osób przewija się codziennie przez wota, ale zarysowuje mniej więcej proporcje.
A ja zmieniłem zdanie i przejde na strone Circona, nawet jak nie będzie pierwszy to IMO w grze jako dowódca prezentruje się najlepiej, szczególnie odgłosy załoganta są genialne XD
#wot #worldoftanks
Pobierz KimDzongJaroslaw - Tak wygląda ankieta na YT u skill4ltu odnośnie starcia drużyn. On ...
źródło: comment_1611673554D3NlhEiDpdwkmX08lxiDjB.jpg
  • 6
Tak wygląda ankieta na YT u skill4ltu odnośnie starcia drużyn.


@KimDzongJaroslaw: ale w filmie sam powiedział, że wg niego drużyna Dakiego wygra, a on idzie do Orzanela, który wg niego będzie ostatni, ale to pierwszy streamer, którego oglądał i chce być mu wierny. Większość ludzi z ankiety poszła więc tym tropem i wybrała team, o którym powiedział, że wygra, nie bawiąc się w sentymenty ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Kaczorra po stronie dakiego stanie pewnie fame i inne topowe klany, z tego co kojarzę Martyvole się zadeklarował po jego stronie więc ma też część czeskiej publiki. A kto z liczących się streamerów/youtuberów stanie po stronie smalca? Hallack i faja? Nie wiem jak kamileater i cygan ale więcej ich łączy z dakim niż z smalcem. W skali serwera to jest niewielki procent ludzi, ale trzeba mieć na uwadze że pocztą pantoflową będą