Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki i Mirabelki,
Mam pytanie do osób które posiadają lub korzystały z druku drukarkami UV. Chciałbym dokonać druku na szkle. Mam pytanie, jak wygląda druk białego koloru w takiej drukarce oraz jak zapisany ma być mój projekt który chciałbym wyedukować na szkle? Zrobiłem projekty w PS, niestety biały kolor jest w dokumencie kompletnie niewidoczny. Wpłynie to jakoś na druk czy zostanie normalnie wydrukowane? Z góry dzięki za odpowiedź, jestem laikiem w sprawach drukarek dlatego proszę o wyrozumiałość.
#drukarka #uv #pytanie #druk
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@typowysmieszek: najlepiej zapytać w miejscu, w którym będziesz drukował. Oprogramowanie ripujace, często samo sobie umie podłożyć biel pod zadruk, natomiast jeżeli chce się mieć nad tym kontrolę należy stworzyć osobna z warstwę, na której jest jednokolorowe (np. biały) zaznaczenke gdzie ma być realizowany biały poddruk :)
@typowysmieszek: Jeżeli zrobiłeś projekty w ps to na 99% będziesz musiał dodać nowy kanał koloru dodatkowego. Doradzam ci wydruk na folii bezbarwnej i naklejenie na szkło. Wyjdzie taniej i będziesz mógł łatwo zmienić grafikę jak coś nie wyjdzie.