Wpis z mikrobloga

cześć,
ma ktoś zbędne szczury? w 2019 napisałem do Ikea:

"mam taki zwyczaj, że za każdym razem jak w Ikei coś żona kupuje to musi dla mnie kupić szczura. Te szczury "chodzą" u mnie po ścianie. Niestety w lipcu jak byłem w sklepie, Pani powiedziała, że szczury zostały wycofane. Powiem szczerze, że zniechęciło mnie to do zakupów i męczenia się z tym tłumem ludzi. Tak przynajmniej miałem szczura. Daleko nie mam bo mieszkam w Poznaniu. Zawsze miałem jakąś przyjemność z tego, że mam kolejnego szczura. Szukałem na Allegro, OLX, nigdzie nie ma. Chciałbym kupić większą ilość lub karton szarych szczurów i po każdej wizycie u Was wyciągałbym sobie jednego. Jeśli nie możecie sprzedać to mogę po prostu wziąć, żeby nie zajmowało miejsca. Na pewno coś leży w kartonach na magazynie bo nie wierzę, że wszystko nagle poszło na przemiał. dziękuję za odpowiedź."

Po czym dostałem odpowiedź
"Sprzedaż artykułu GOSIG RÅTTA o numerze 501.536.94 zakończyła się w 08.2019.
Również jestem niepocieszony brakiem tego artykułu jednak nie mamy go stanach magazynowych.
Nie posiadamy informacji, aby w planach była ponowna sprzedaż lub wprowadzony zamiennik dla tej maskotki.
Mogę polecić jedynie inne pluszaki dostępne w naszej ofercie jak na przykład : KELGRIS ,LATTJO , KNORRIG czy BLÅHAJ "

Teraz właśnie wpadłem na to, że może tutaj znajdę pomoc. Chodzi o konkretny model szczura z załącznika. Kolejny schował się w kącie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szczuryposting dla zasięgu. #szczury #szczur #ikea #poznan #kiciochpyta
Sokzzuka - cześć,
ma ktoś zbędne szczury? w 2019 napisałem do Ikea:

"mam taki zwy...

źródło: comment_16116093853u4QPS1vWcNXVFPAKjPTbz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_z_zuka: Mirku, sprawdzaj sobie co jakiś czas vinted :)
Ale nie pod hasłem szczur (nie wiem czy jest rażące czy coś xd) tylko na vinted w wyszukiwarke wbij "ikea" i sortuj po najniższej cenie. Aktualnie są dwa białe do kupienia po 2 i 5 ziko.
https://www.vinted.pl/dzieci/pluszaki/99288787-myszka-bialy-szczurek-pluszowy-pluszak-maskotka-ikea-moze-byc-tez-dla-kota
https://www.vinted.pl/dzieci/pluszaki/100257507-pluszakowy-szczurek

Warto przeglądać raz na tydzień bo już ich trochę spotkałam i czasami sama kupuje ale w innym celu :)
  • Odpowiedz