Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
Pomagaj znajomej różowej przez (prawie) cały semestr z jednym kursem. Pod koniec semestru przestań jej pomagać bo, zajmujesz się swoimi zaliczeniami i nie jesteś na każde jej zawołanie (a także masz już dość bycia ciągle przez nią o coś proszony, więc od 1.5 miesiąca zaczynasz ją zlewać i wykręcać się jak ma jakiś "problem").

Dostań dzisiaj taką wiadomość, mimo że 1/2h temu jeszcze sobie śmieszkowaliscie, a rano pisaliście kolokwium (gdzie od czwartku z innej grupy mieliśmy treść jaka będzie na kolosie - prowadzący daje to samo zadanie ze zmienionymi danymi).

Ręce opadają ()

#logikarozowychpaskow ##!$%@?
algus - Pomagaj znajomej różowej przez (prawie) cały semestr z jednym kursem. Pod kon...

źródło: comment_16115977665snufs4fH0Ykr7x5HiIDNm.jpg

Pobierz
  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Kontynuacja tego wpisu.

https://www.wykop.pl/wpis/54677219

Od momentu tego wpisu, przez 3 tygodnie nie pisaliśmy ze sobą, dopiero teraz od zeszłego tygodnia zaczęliśmy znowu rozmawiać (sama zaczęła, pewnie chciała bym jak frajer jej w czymś pomógł), a jak zaczynał się temat uczelni (może 2/3 razy) to zmieniałem go, więc głównie była to rozmowa nie podyktowana.

Więc ja i moje sumienie w tym momencie jest zajebiście czyste bo nie simpowaniem tak jak obiecałem.

@zgreddo:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MshL: To że nie karze jej rozmawiać o uczelni (bo jak zaczynała temat z nią związany w środku rozmowy o "dupie marynie" to pisałem jej ze "a ty znowu o tej uczelni, weź daj spokój i odpocznij chwilę" albo coś podobnego), potem coś tam coś tam z pomocą (pewnie że jej nie pomagam, aż pod koniec że ma mnie w dupie więc (te znaczki to ikonka -> ¯_(ツ)_/¯ )