Wpis z mikrobloga

@Nihas: jesień zima to zawsze sezon najwiekszej umieralnosci, co roku była też epidemia grypy ale w tym roku chyba 64% mniej przypadków grypy niż wczesniej, w niektórych krajach 90% mniej. Stres z upadajacym biznesem, braki srodkow do życia. No i manipulujesz bo dostęp do lekarzy na poczatku pandemii zanim nawprowadzano procedur był normalny.

Przypominam ze jednym z pierwszych przypadków zgonow spowodowanyvh covidem w polsce i wrzuconych do statystyk była kobieta zmarła
Przypominam ze jednym z pierwszych przypadków zgonow spowodowanyvh covidem w polsce i wrzuconych do statystyk była kobieta zmarła na sepsę po cesarce. Wyłap sobie teraz wpisywane covidy żeby czasem lekarz nie musiał ponosić odpowiedzialności za błędy czy nieudzielenie pomocy.

Wszystkie te bzdury i błędne interpretacje prostych statystyk były już 1000 razy wyjaśniane na mirko. Syzyfowa praca, masz wszystkie dane na tacy ale dalej powielass bzdury.


@YodaMonster: Wszystko jest na filmikach z
Wszystko jest na filmikach z żółtymi napisami!1 Więc sobie znajdź!


@Nihas: obserwowalem sobie z boku każdą dyskusję i zawsze w końcu kończą się Wam argumenty i walicie chocholem. Z mojego punktu widzenia jesteś takim samym szurem jak ludzie od czipowania i sterowania umyslem przez 5G.

I ty mi coś zarzucałeś o nieumiejętności czytania wykresów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponad 100% więcej zgonów niż w poprzednich latach w
obserwowalem sobie z boku każdą dyskusję i zawsze w końcu kończą się Wam argumenty i walicie chocholem. Z mojego punktu widzenia jesteś takim samym szurem jak ludzie od czipowania i sterowania umyslem przez 5G.


@YodaMonster: A z mojego punktu widzenia, kiedy ja podaje ci dane ty każesz mi sobie poszukać coś, co było tłumaczone tysiąc razy, ale nadal nie umiesz tego samemu wytłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nihas: musisz trollowac, nie możliwe. Pamietasz że wrzuciłeś 2 rozne wykresy? Przescrolluj konwersacje.

1 wykres pokazuje to o czym piszesz i jest to spowodowane brakiem dostepu do lekarzy w kluczowych miesiacach dla rozwoju chorób.

2 wykres to zgony na covid i doszukujesz się korelacji ale kazdy wykres zgonow na jakąkolwiek chorobę ma co roku podobny krztalt.

Dalej mylisz przyczyne A ze skutkiem B
krztalt.


@YodaMonster: Po pierwsze to kształt.

ma co roku podobny krztalt.


A masz na to jakikolwiek dowód? Możesz podać wykresy z tygodniową liczbą zgonów z poprzednich lat?

Dalej mylisz przyczyne A ze skutkiem B


To wytłumacz mi jak więcej zgonów z wszystkich powoduje więcej zgonów na covid? No chyba, że chodzi ci o to, że obydwie te rzeczy są spowodowaną przyczyną C, ale wtedy jaka to jest przyczyna? Zima? Przecież szczyt
1 wykres pokazuje to o czym piszesz i jest to spowodowane brakiem dostepu do lekarzy w kluczowych miesiacach dla rozwoju chorób.


@YodaMonster: Podziwiam tych wszystkich, którzy od miesięcy nie mieli dostępu do specjalistów i nagle umarli wszyscy w przeciągu 2-3 tygodni, a potem nagle przestali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To wytłumacz mi jak więcej zgonów z wszystkich powoduje więcej zgonów na covid? No chyba, że chodzi ci o to, że obydwie te rzeczy są spowodowaną przyczyną C, ale wtedy jaka to jest przyczyna? Zima? Przecież szczyt zgonów jest na początku listopada, a zima najostrzejsza była później.


@Nihas: serio podchodzisz do konwersacji o chorobach i nie wiesz jak wyglądają wykresy zgonow od jakichkolwiek chorób w różnych latach? Cała istota koronapanikarzy, spaliście
@YodaMonster: Rozumiem, że według ciebie w czasie pandemii razem z hotelarzami i restauratorami zamknęli szpitale i lekarzy, że bez powodu utrudnili dostęp do leczenia a lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni poszli w tym czasie na wolne albo udawali, że pracują?
serio podchodzisz do konwersacji o chorobach i nie wiesz jak wyglądają wykresy zgonow od jakichkolwiek chorób w różnych latach? Cała istota koronapanikarzy, spaliście przez lata w lodowce, pozbawieni dostepu do wiedzy wiec da się Wam wcisnąć wszystko.


@YodaMonster: Tak więc twoim głównym argumentem jest, że w jakimś okresie w poprzednich latach zawsze umierało dużo więcej osób i nie masz ani jednego źródła na jego udowodnienie? Ciekawe ( ͡° ͜ʖ
@Nihas: no tak, wylapali co do 1 doslownie każdy przypadek niesamowicie szybko rozprzestrzeniającego się wirusa, którego 90% przechodzi bezobjawowo i po prostu go usunęli, nikt nigdy więcej do Chin z wirusem nie przyjechał, szczepionek będących jedynym ratunkiem nie puszczono - ma to sens. Śledziłem rozwój wirusa w Chinach i codziennie zarzucano im manipulacje statystyk i klamstwa o pokonaniu, Chiny przestały mówić o wirusie i zaczęly to traktować jak grypę i o
@YodaMonster: Czyli nie wierzysz w dane Chin co do wirusa, ale wierzysz w dane Chin co do tego czy dużo osób umiera, fajny cherrypicking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chiny przestały mówić o wirusie i zaczęly to traktować jak grypę


Parę tygodni temu było info o zamknięciu całego milionowego miasta, bo wykryto wirusa o kilkudziesięciu osób.