Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że dzień po wypiciu alkoholu czuję się lepiej niż zwykle? Prawie wcale nie piję, ale kiedy już mi się zdarzy, następnego dnia nie czuje się ospały, jak co dzień. Wzrasta mi koncentracja, produktywność i mam poczucie ogromnych pokładów psychicznej siły. Czy to jakiś ewenement?
#alkoholizm
  • 11
  • Odpowiedz
@mkogrys: nie palę w ogóle, jem do syta.
@Remifer: no właśnie, to uczucie relaksu i siły
@emerozu: czy jest jakaś górna granica, która lepiej, żeby pozostałą nieprzekroczona? I jak wygląda sprawa z maksymalną częstotliwością takiego picia?
  • Odpowiedz
@Orzel753: pytanie ile jest prawdy w tym co piszesz? Ja samego siebie portafilem wybielać w taki sposób ze nie pije i się lepiej czuje. Zamiast regulowania się w taki sposób polecam wizytę u specjalisty. Może masz jakieś problemy o których nie wiesz. Może szkoda ryzykować? Znam osobę która pila raz w tygodniu pół butelki wina ale co z tego jak cały tydzień myślała tylko o tej butelce. Alkohol to straszne
  • Odpowiedz
@Orzel753: Dobrze dobrana dawka daje dużo przyjemności, oraz motywacji na następny dzień. Wiele razy o tym pisałem, że alkohol wyleczył mnie z zaawansowanej depresji. Największym wyzwaniem, jest utrzymanie dyscypliny, ale tak, by nie odczuwać tego jako odbierania sobie czegoś.
  • Odpowiedz