Wpis z mikrobloga

Gdzie ja napisałem, że razi mnie nagość oraz to, że uważam nagość za niesamowitą świętość?


@cukrowyburakatakuje: twierdzisz to jest nieprzyzwoite i nie w porządku:

To nie męska godność, a ludzka przyzwoitość. Jeżeli uważasz, że pokazywanie dupy w internecie przez dorosłych ludzi jest w porządku to widać kierujemy się w życiu kompletnie innymi wartościami.

Jak widać Ciebie również razi bo jednak nie chcesz wrzucić swojego zdjęcia.

Jedno nie ma związku z drugim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cukrowyburakatakuje: człowieku to jest tylko zdjęcie dupy. Robisz z dupy problem xD ludzie wstawiają tutaj naprawdę najróżniejsze rzeczy, a ty się prujesz o zdjęcie pośladków. Skoro taki z Ciebie inteligent i tak Cię to razi to nie wiem co tutaj robisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: Nie widzisz różnicy w tym, że nieprzyzwoite jest wrzucanie własnej dupy na portal ze śmiesznymi obrazkami, a jak to wcześniej nazwałeś obrzydzenie ludzką nagością? XD
No bawi Cię ta świętość, uważasz to za normalne, ale sam tego nie zrobisz bo jesteś zwykłym tchórzem mocnym tylko w mordzie? Nie rozumiem po co wciągasz w naszą rozmowę teraz strach do przyznania się bycia gejem i gdzie ja niby każę Ci pokazać dupę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukrowyburakatakuje: możesz skomentować, ale komentujesz że zasadność postu, jego sens czy zawartość, a człowieka, którego nie znasz. Walczysz z tyloma osobami w tym poście i innych.. po co? ( ͡° ʖ̯ ͡°) miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
Nie widzisz różnicy w tym, że nieprzyzwoite jest wrzucanie własnej dupy na portal ze śmiesznymi obrazkami, a jak to wcześniej nazwałeś obrzydzenie ludzką nagością?

@cukrowyburakatakuje: nie widzę, wytłumacz mi.

ale sam tego nie zrobisz bo jesteś zwykłym tchórzem mocnym tylko w mordzie?

Ale ogarniasz, że jak nie uważam nagości za coś niezwykłego, to nie oznacza automatycznie, że będę wszędzie wrzucał swoje nudesy? Tym bardziej jak jakiś typek pisze wprost, że wyśmiewa
  • Odpowiedz