Wpis z mikrobloga

a) Stwórz grę w zimowej wersji np. chińczyka
b) Przygotuj zimowy drink (whisky sour, canchanchara, hot toddy, itp.)
c) Zaproś kogoś na spacer. Wyjdźcie razem, poróbcie zdjęcia, weźcie na drogę samodzielnie przygotowane kanapki i termos z herbatą lub kawą - uważajcie gdzie to jecie i pijecie, żeby nie było problemu.

Zamierzam wykonać wszystkie zadania, ale zacząłem od b) - nigdy nie robiłem sobie drinków, więc to dla mnie coś nowego. Mam na stanie jakieś whisky, więc wybrałem 1. pozycję. Zaintrygowało mnie białko z jajka w składzie, ale jak się potem okazało, jest to najciekawsza część drinka. Pewnie dostanę specjalną celę w piekle dla osób używających termosu, jako shakera ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jak wspomniałem - jest to mój pierwszy raz. Drink nawet mi smakował - był dość delikatny, a cytrynowa pianka z nutą alkoholu była największym zaskoczeniem i nigdy niczego podobnego nie piłem (pianę się je czy pije?).

Chciałbym jeszcze przygotować zimową kość do story cubes, jako że jest to gra w którą od czasu do czasu gram z dziećmi, a jak pogoda pozwoli zrealizuję też zadanie c).
#mirkowyzwanie
Pobierz McCzarny - a) Stwórz grę w zimowej wersji np. chińczyka
b) Przygotuj zimowy drink (w...
źródło: comment_1611476793RZXiSdVVSMXri5o4V8O379.jpg
  • 4
@McCzarny: " Pewnie dostanę specjalną celę w piekle dla osób używających termosu, jako shakera" - spoko, nidy nie robiłam drinów inaczej niż w kubku termicznym xD