Wpis z mikrobloga

@Fiodorczuk

Szkoda mi ciebie.

Byłeś lubiany bardziej od Niemieckiego, a tak się stoczyłeś. Ale tak to jest z kulami - toczenie się to ich druga natura. Ostrzegałem. Mówiłem. Doradzałem. Ty pyskowałeś. No i zobacz gdzie cię twoja duma zabrała.

"Odejdź póki możesz, póki twoje nazwisko kojarzone jest w przyjemny sposób, póki grubas jeszcze nie ma na ciebie haka."

No i pozornie odszedłeś, zabierając ze sobą pieniądze (i bardzo dobrze xD). I gdybyś na tym poprzestał, wszystko by pozostało w sferze domniemań. Ale musiałeś zrobić z siebie drugiego Pawła z Warszawy - tylko że w przeciwieństwie do oryginału, ten jeden raz w zupełności wystarczył by cię wykończyć.

https://vocaroo.com/18m6aNUT2S1x - wstaw "Fiodorze" zamiast "Pawle".

Co teraz robisz? Jesteś cieniem samego siebie. Było nie wracać na Szkolną, bo na Szkolną i tak nie wrócisz - chyba że tylko po to, by się pogrążyć jeszcze głębiej. Po co ci był ten ostatni powrót? Po co ci było nagrywanie gnijącej d00py warchlaka? Jak szerokie są horyzonty twojej seksualności? Masz ty pojęcie? Czy sam nie wiesz i kierują tobą siły nieokiełznane rozumem i godnością ludzką?

Mexicano, Pato, Paweł, nawet ten ostatni atencjusz Pampalini/Rademenes - oni wszyscy są od ciebie lepsi.

A na domiar złego teraz jeszcze siedzisz na Discordzie i wrzucasz materiały na grupę premium. I nawet tam z ciebie gniją. Fiodor to jest Fiodor. To jest dopiero Fiodor. xD

#kononowicz #muremzawalentym #patostreamy
  • 2