Wpis z mikrobloga

@Analogowy_Brokul: około 1500 razem z baterią
@sztach: właśnie takiego szukałem, nie będę tam kąpał bombelków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AgrrsywnyBusiarz: różowa takie płytki chce jeszcze w kuchni położyć, co zrobić żeby ją ogarnąć. pomuszcie
@murarz13: w planach jest podwieszenie tam zabudowanej szafki, jednak kolekcją papierów warto poszpanować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rooofie: szkoda, że te kafelki nie są zrobione na całej wysokości do sufitu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ogólnie bardzo ładnie
  • Odpowiedz
@Rooofie:

właśnie takiego szukałem, nie będę tam kąpał bombelków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie o to tu chodzi. Coś ci się rozszczelni, woda się będzie ulewać przy otwieraniu, nie domkniesz. Może wygląda spoko, ale jest to bardzo niepraktyczne, z doświadczenia wiem. Podwyższenie to według mnie must have przy prysznicu i nie chodzi mi tutaj wcale o bombelki, bo dzieci nie lubię ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@sztach: Odpływ jest zrobiony lekko pod kątem przez co woda kieruje się bezpośrednio do niego i nie zalega przed wejściem. Przypuszczam, że po kilku latach może się coś #!$%@?ć ale póki co jest gituwa
  • Odpowiedz
Przypuszczam, że po kilku latach może się coś #!$%@?ć ale póki co jest gituwa


@Rooofie: Ten odpływ i tak nie wyrobi, bo woda (rozbryzgana podczas kąpieli) będzie na równi z podłogą i przy wychodzeniu spod prysznica będziesz miała mokrą podłogę w łazience ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rooofie: Ładna, minimalistyczna łazienka 4 dominujące kolory, dobrze się zapowiada, a tu nagle jeb jakaś nasrana mozaika za kiblem robiąca z solidnego 7/10 mocne 2/10.
  • Odpowiedz