Wpis z mikrobloga

@Rooofie: na różnych grupach fb widziałem że ludzie narzekają na czarna armaturę i kabiny prysznicowe. Daj znać po kilka dniach, czy nie zaszło kamieniem :)
  • Odpowiedz
@odishewo: a co on szkodzi tak naprawde?
@Psychopathy_Red: w sumie taki jest motyw tej mozaiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tomus88: zgadzam się, w zależności od jakości wody, akurat w moim przypadku woda jest twarda więc osad na czarnej armaturze jest bardziej widoczny
@Stratocaster00: jest uchwyt na suszarkę na boku pralki, niestety nie widać na fotce ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Rooofie: Alez cudnie nudny kibel jak kazdy dzisiaj! Alez oryginalny wybor kafelkow z abslutnie nieoklepanym wzorem mozaiki, alez nowatorski wybor koloru baterii, alez wspaniala nienajmodniejsza na swiecie umywalka stojaca na blacie, alez nieoklepana konstrukcja prysznicowa w znow wspaniale kontrastujacym do scian kolorem! I ta bialo-czarna pralka, podkreslajaca ten wspanialy i udanie nienudny kontrast bieli i czerni w calym pomiesczeniu! I te absurdalnie niszowe plytki na podlodze!

Stary, naprawde, czy tak
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: tak a o co chodzi. Miałem dać ciemno zielono ścianę i zamiast białych - czarne płytki? Nie wiem co aktualnie trzeba zrobić żeby mieć 'swój' pomysł jak każde wszelkie motywy są już dawno oklepane na wszystkich grupach budowlanych
  • Odpowiedz
@Rooofie: @Rooofie: Ogólnie trzy rodzaje płytek by prZeszlo. Często w ubiorze czy innych rzeczach panuje zasada trzech kolorów maksymalne. U ciebie jest 4 rodzaje płytek. To za dużo. Tak jakbyś się bal stylu loft w całej laziece wiec jebnales białe płytki na ścianie i wyszło jak wyszło
  • Odpowiedz
@Rooofie niech zgadne, wentylator wlacza sie jak zapalasz swiatlo?
to jest blok czy domek? ktore piętro?

3500 zl to ktos po znajomości robil? jaki zakres robocizny? dobra cena jak za wszystko
  • Odpowiedz