Wpis z mikrobloga

Banda klęczących dziadów.

Wniosek o całkowite ubezwłasnowolnienie Polaka przebywającego w śpiączce w szpitalu University Hospitals Plymouth NHS Trust w Wielkiej Brytanii, złożyła dziś do Sądu Okręgowego w Warszawie Prokuratura Okręgowa w Warszawie

- Ufam, że wygra cywilizacja życia nad cywilizacją śmierci. Nie możemy nikogo z naszych rodaków zostawiać samym sobie. W naszej kulturze, wierze, w naszej tradycji leży ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci - podkreślił Warchoł.

Sprawę skomentował też minister Piotr Wawrzyk.

"Wczoraj paszport dyplomatyczny dla naszego Rodaka dotarł do WB. Wystąpiliśmy również do MSZ WB o przyznanie statusu dyplomaty. Czekamy na decyzję" - napisał.


#neuropa #polska
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_: to jest niesamowite, że nawet jak uciekniesz z tego katostanu, to i tak władze wyciągną brudne łapska, żeby cię jeszcze pomęczyć. Miejmy tylko nadzieję, że władze UK nie ugną się przed polaczkami.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

w naszej tradycji leży ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci


Do NATURALNEJ śmierci? To dlaczego podtrzymują go sztucznie przy życiu? Dlaczego w ogóle chodzą do lekarzy, którzy przepisują jakieś NIENATURALNE leki czy zabiegi? Niech się leczą ziołami.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ ten gość ma trafić do Budzika nie? A niech trafia, pomoc jakieś tam sukcesy mają wyciągania beznadziejnych przypadków. Teraz może to się wydawać bezcelowe ale może istnieje jakiś trick o którym jeszcze nie wiemy, który właśnie ulecza takie beznadziejne przypadki. I nie Paweł, nie mam na myśli tu modlitwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ten gość ma trafić do Budzika nie? A niech trafia, pomoc jakieś tam sukcesy mają wyciągania beznadziejnych przypadków.


@Alinoe_83: tak, ale oni zajmują się ludźmi w śpiączce, którzy mają szansę się wybudzić, a nie jak ktoś jest j-----m warzywem xD Na martwy mózg nie ma lekarstwa xD
  • Odpowiedz
@Trixie czemu tak brzydko o nim mówisz? Jestem w uj daleki od tej sprawy, zobaczyłem tylko materiał z nim i trochę poczytałem. Skoro to będzie pierwszy taki pacjent w tej klinice to... Jak się uda to zajebiscie a jak nie to dobra nauczka żeby nie brać kolejnych. J----e warzywo to na serio niemiły zwrot bo za gościem i jego rodzina stoi duża tragedia.
  • Odpowiedz
czemu tak brzydko o nim mówisz?

@Alinoe_83: bo próbuje tobie dobitnie wytłumaczyć jak wygląda sytuacja

Jestem w uj daleki od tej sprawy, zobaczyłem tylko materiał z nim i trochę poczytałem. Skoro to będzie pierwszy taki pacjent w tej klinice to... Jak się uda to zajebiscie a jak nie to dobra nauczka żeby nie brać kolejnych.

A jak bym ci nasrał do mordy, to byś to wypluł, czy może stwierdził, że
  • Odpowiedz
@Trixie e to jest bardzo nietrafne porównanie bo dobrze wiemy, że g---o w rope się nigdy nie zamieni tym bardziej w mojej mordzie. Ale wiemy bardzo mało o naszym mózgu und zdolnościach regeneracyjnych. Zresztą poraża mnie bardzo Twoja wulgarność w tak delikatnych sprawach
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: co k---a?

Czy ja dobrze rozumiem, że z jednej strony chcą mu nadać status dyplomaty, a z drugiej uznać go za całkowicie ubezwłasnowolnionego?

To będzie nie tylko pierwszy martwy dyplomata, ale jeszcze do tego pierwszy, całkowicie ubezwłasnowolniony martwy dyplomata.

Skala absurdu jest tutaj tak olbrzymia, że w------o wszystkie skale...
  • Odpowiedz