Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panna_aparatka: Jest cały system przeznaczony dla kobiet, które doświadczyły gwałtu. Nie ma żadnego dla mężczyzn. Gwałciciele są skazywani, ofiary są wspierane. Czego jeszcze byś chciała i o jakim łańcuchu reakcji piszesz?

nie ponoszą tylko i wyłącznie faceci posiadający penis


Niektórzy faceci. Nie uogólniaj, bo obrażasz wszystkich mężczyzn, którzy nie gwałcą. Takich jest wielokrotnie więcej niż gwałcących.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dolOfWK6KN: Wybacz, ale się nie znasz a udajesz mądrego. Masz dowody anegdotyczne na "skuteczność systemu"? I tak, brak wsparcia dla mężczyzn- ofiar seksualnych jest częścią tej patologii.

nie ponoszą tylko i wyłącznie faceci posiadający penis


Ok, podniosłam do absurdu i hiperbolizowałam, myślący czlowiek wie, że 90% mężczyzn nie dokonują gwałtów (wśród 10 pozostałych włączam patusów, margines społeczny i ludzie z zaburzeniami. Ich obraz nie przekłada na resztę płci). Ty jako pojedynczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wybacz, ale się nie znasz a udajesz mądrego


@panna_aparatka: Nikogo nie udaję, stwierdzam jedynie fakty o "systemie" wsparcia dla żeńskich ofiar gwałtów. Tak się składa, że moja przyjaciółka działa w tym systemie, często rozmawiamy na ten temat i jednak coś o nim wiem. A Ty? Nie odpowiedziałaś na pytanie czego byś chciała i o jakim łańcuchu reakcji piszesz.
@panna_aparatka:

,,Chamski policjant lekceważący ofiarę gwałtu jest winny nie dlatego, że jest facetem- po prostu jest niedouczonym burakiem."


Albo po prostu nie wierzy jej, bo przez jego pokój przesłuchań przewinęło się już kilka idiotek ignorantek które złożyły fałszywe oskarżenia bo nie spodobał im się seks - wieczorem kiedy były pijane myślały, że idą do łóżka z Pierrem z Francji, a rano okazuje się, że to nie był Pierre tylko Siergiej z
@panna_aparatka:

Także każda z nas wolałaby los pobitego chłopa i nie, seks wbrew własnej woli to nie jest wymarzona relacja dla dziewczyny.

#!$%@?, wiąże się też z potencjalnym okaleczeniem, oszpeceniem, trwałą utratą zdrowia, a i też... gwałtem. O śmierci nie wspomnę. Wy się boicie gwałtu, a ja że sebki mnie poślą do piachu, a to się może stać nawet na rynku dużego miasta w biały dzień. Na ulicy w nocy jest
@panna_aparatka: Aha, jeszcze coś. Gwałt i #!$%@?, to nie są osobne czynności. Gwałt to jest jedna z dodatkowych nieprzyjemności, która może cię spotkać w ramach pobicia na ulicy - podkreślam, że ciągle mowa tylko i wyłącznie o tym co może człowieka spotkać na ulicy.