Wpis z mikrobloga

@Granat556: żadna by tego nie zrobiła tylko tak #!$%@?ą żeby #!$%@?ć bo hurrr gwałcą i napadają. Tak naprawdę to ubierają te krótkie sukienki i spódnice dla facetów, po co miałyby to robić gdyby nas nie było xD
  • Odpowiedz
@Granat556: Feminizm znacząco obnizył IQ co po niektorym typiarom ( ͡º ͜ʖ͡º) i też te same laski maja żadania żebyśmy im.otwierali drzwi czy wnosili zakupy na pietro
¯\(ツ)_/¯ albo kontakt naprawili, bo ksieżniczka ma dwie lewe rece ¯\(ツ)_/¯ taka to ich "niezależność" xD
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 Wiesz, bo jest różnica między tym kiedy to przystojny i zadbany facet komentuje ich wygląd, a kiedy komentuje spocony oblech. Z jednej strony to zrozumiałe ale masz rację - ubierają się tak po to żeby podobać się facetom. Tylko, że tym, którym chcą się podobać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Granat556: #!$%@?, to ja żyję w innym świecie. Nie boje się nigdzie iść w nocy.

Tyle godzin nabiegałam po zmroku, czasem w podejrzanych okolicach, gdzie podobno nie powinnam chodzić -- a najgorsza napaść jaka mnie spotkała to jakiś żul się przeżegnał na mój widok. Raz nawet kilku dresów z harnasiami mnie eskortowało (w sensie, wyszli z bramy patrzeć, czy dobiegłam) do głównej ulicy bo "lepiej tu nie biegać bo można dostać
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: To masz szczęście, co nie oznacza, że zawsze je będziesz mieć. Ja mieszkałam kiedyś 15 min pieszo od centrum "miasta" i mimo tego jak wracałam w nocy to najczęściej taksówką. Pewnego razu przeczytałam, że na początku mojej ulicy dwóch ukrów zgwałciło dziewczynę. To jednak dobrze, że wybierałam taksówkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Granat556: Haha ale te głupie baby, boją się wyjść w środku nocy na ulicę, pobiegać w lesie itd. Ale głupie baby, przecież moze być gorzej niż gwałt- patus złamie nos za to, że krzywo popatrzyliśmy. Jakpie #!$%@? mają problemy, nie to vo my, samce musimy dźwigać na barkach świat.

A teraz serioo
I to wina częściowo mediów jak np. 997, gdzie wątek gwałtu zazwyczaj pojawia się w przypadku zboczeńcca e opuszczonym
  • Odpowiedz