Wpis z mikrobloga

W imieniu zarządu spółki CD PROJEKT przepraszam za jeszcze większe #!$%@? naszej gry najnowszym patchem ale w testach patcha wszystko działało więc japa hejterzy a inwestorom obiecuje, że w następnym patchu to już naprawdę naprawimy tylko proszę nie sprzedawajcie naszych gówno akcji xD
#cyberpunk2077
Pobierz stefan8800 - W imieniu zarządu spółki CD PROJEKT przepraszam za jeszcze większe #!$%@...
źródło: comment_1611407388iBvXSCBg6BYXbzGoXpCm0Z.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@piaskun87: bo niektórzy tak faktycznie mieli... Na odp. konfiguracji(nie koniecznie topowej). Mnie się zbugował jeden quest, dodałem drzazgę konsolą. Raz mnie wystrzeliło w powietrze po zderzeniu z krawężnikiem, raz mnie zabiło zahaczenie o drut kolczasty xD. Jakieś latające pudła, patyczki i papierosy przestały gonić po ekranie na drugim przejściu po drugim bodaj patchu. Problemem cp na pc nie są i nie były bugi tylko biedna optymalizacja i wycięte kluczowe rzeczy jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan8800: Akcje CDP od poziomu 150-200 juz byly nazywane mocno przesacowanymi, wiec nikt nie placze po spadkach, oni nie chca tego biznesu sprzedac komus na gieldzie, tylko zarabiac, a inwestorzy moga sobie zrobic zjazd do 50 zlotych, co nic kompletnie nie zmienia. Dowiedz sie, jak dziala gielda.

@onuceSzatana: nie do końca. Menadżerowie są wynagradzani także akcjami, w ich interesie jest wysoka cena. Ponadto właściciele też sprzedają te akcje w małych
@FrasierCrane: Wiadomo, ze jak akcja kosztuje 400 to jest lepiej, ale to nie sa realne kwoty, za ktore mogliby sprzedawac wieksze pakiety akcji. To byla banka, ktora mam nadzieje, urosnie znowu do premiery nowej gry. I tak to juz na tej januszowej polskiej gieldzie jest.
@FrasierCrane te osoby co grały po 300h i nie natrafiły na buga to pajace co już rok temu waliły gruchę do tej gry, spuszczali się nad Redami i zasypiali wtuleni w poduszeczke z ryjem Geralda czy jak mu tam. Nie są w stanie przyjąć do wiadomości ze ich bogowie #!$%@? coś co miało być sensem ich życia. Piszą takie bzdury a wieczorem płaczą do tych poduszek z łiczerem