Wpis z mikrobloga

oledy to gówno, szybko wypalają się piksele


@GeDox: Powiem tak - odkąd pół roku temu kupiłem OLEDa to już nie mogę patrzeć na to LCD. Obraz jest jakiś taki "wyprany" z kolorów. Zero kontrastu. A co do wypalania się to coraz więcej sklepów oferuje dodatkowe ubezpieczenie na 5 lat, które pokrywa właśnie wypalenie. Poza tym u mnie po pół roku naprawdę mega intensywnego użytkowania (playstation + netflix + TV zwykła w
@GeDox: Miałem tak dokładnie. Zbyt dużo jeden program leciał i u dołu porobiły się wypalenia po niecałych 2 latach. Na szczęście gwarancja jeszcze obowiązywała i bez problemu wymienili. Telewizor LG. Obiecałem sobie że więcej nie kupię OLED ale jednak się skusiłem, z tym że tylko pod konsolę.
@durielek2: wyzywaj wszystkich od biedaków, zarzucaj komuś innemu że nie pisze z sensem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie znam twego stanu majątkowego, ale z pewnością masz biedny umysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak się zesrałeś że aż ci usunęli posta
#!$%@? telewizor w małym gówno mieszkanku z wielkiej płyty i jeszcze się chwalenie tym


@ErikSkurveson: nie to co te nowe deweloperskie bloki, gdzie mozna z sasiadem z bloku obok sobie reke podac przez balkon c`nie? xD

bk z luzi w małych klitkach z 'salonem' 2,5 na 3 metry i telewizorem na niemal dwa metry xD


@Sszymon: ciesze sie, ze znasz wymiary mojego salonu xDDD

Nie rozumiem, jak można przekątna stawiać
@Shatter: Mam oleda z lg c9 nic się nie wypala nowe modele maja wbudowane mechanizmy przeciwdziałające temu zjawisku jeśli na obrazie jest statyczny obiekt np logo stacji telewizyjnej to tv sam przesuwa sobie co jakiś czas te rzeczy o piksel albo dwa (niewidoczne dla oka). Wcześniej miałem dwa Tv Sony zwykle lcd i po roku używania były już widoczne przepalenia na czarnym ekranie takie jakby jasne plamy. Jakość obrazu oleda tez