Wpis z mikrobloga

@wojciech-kielbasa: Było gorzej: Mitoman sam powiedział, że #!$%@?ł, a potem że nie poprawi, bo te słupy są tak naprawdę niepotrzebne ;) A na koniec, że inwestorzy zdecydowali, że tak zostaje ;)))
  • Odpowiedz
@wojciech-kielbasa: dzwoniłem miesiąc temu do shadowbańca obesrańca i mu to mówiłem telefonicznie, że lubię oglądać jego filmy i że wystarczy, że się przyzna do błędu i że ludzie to zrozumieją, a jak tego nie zrobi to może stracić zaufanie, kanał... wiernych widzów to powiedział że wszystko zostało wyjaśnione na materiałach i że to jest jego życie i nikomu nic do tego po czym zadał pytanie czy w czymś jeszcze może
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: a co to za argument, że ktoś nie podpisywał umowy na rok? Przypomnę, że to on sam się kreuje na miłego pana i wiele jego filmów jest oznaczonych jako serial codzienny oraz często wspomina o tym, że u niego pokazywane jest wszystko, ale nie mam do ciebie żalu o to, że nie jesteś tego świadomy. Zapoznaj się z jego niezrealizowanymi projektami i jak oklei swojego dostawczaka kupionego przez widzów
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny
OK. Zgadzm się z Tobą.
Lecz jest jedno małe ale.
Obiecał pokazać budowę domu w Dębnie od A do Z.
Obiecywał pokazać strop monolityczny ( będzie niby Teriva) schody, dach tradycyjny, a tu nic.
Skończył na C. Jeszcze to zbrojenie i słupy przesunięte o około 20
  • Odpowiedz