Wpis z mikrobloga

@Arczi94 no właśnie jest się z czego śmiać. Ehh a ty jak typowy polaczek - śmianie się z wielkiej Bolzgi źle i niedobrze XD ten film to kolejny wysryw wojenny, o tym jak polska miała źle, chlip chlip. I tak po dziś dzień w kinach są takie gówna z okresu 2 wojny światowej żeby można było pochlipac i pobiczowac się w kinie.

Mam nadzieję że w końcu z delegalizują te j----e
  • Odpowiedz
@stasioto: gore (ang. rozlana krew, zakrzepła krew) – odmiana horroru filmowego, nierzadko horrory gore łączyły się z innymi gatunkami, na przykład fantastyką naukową ("Obcy - ósmy pasażer Nostromo", "Coś", "Mucha") lub komedią ("Martwe zło", "Martwica mózgu")
  • Odpowiedz
@bartton aaa dobra, spotkałem się chyba z tym określeniem kiedyś, dzięki za wyjaśnienie, swoją drogą Martwicę mózgu chyba sobię obejrzę bo już dawno tego nie oglądałem.
  • Odpowiedz
@Krx_S: Żenuje mnie niezmiernie opisywanie Katynia jako mordu na polskiej inteligencji ohah. Prawda jest taka, że zginęła tam wierchuszka sanacyjnej II RP. Nie to żeby cieszyła mnie ich śmierć, ale byli to nieudacznicy, którzy sami do tego dopuścili. Analogia ze Smoleńskiem 2010 nie jest bezzasadna
  • Odpowiedz