Wpis z mikrobloga

Czaiłem się na tego brytona 750 ale okazało się, że nawigacja mocno kuleje. Coś poniżej 1k PLN lepszego niż Garmin 520 plus znajdę? Głównie chodzi mi właśnie o nawigację.

W decu mają jakieś promo na 799

#rower
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micelangeloB: o kurde, rzeczywiście lipa bo mocno myślałem o tym liczniku ()

Obecnie lepszym wyborem jest wahoo lub garmin 530. Jednak ceny już zdecydowanie inne.
Hej! Owszem, zrobiłem materiał o Rider 750 :)
https://www.youtube.com/watch?v=EP-lNqBHSUE&ab_channel=unbroken_reed
Sama Merida ma zastrzeżenia do rzetelności moich praktyk więc domyślam się, że zbiorę się w sobie i będzie druga część wyjaśniająca pewne kwestie dokładniej.

Ale teraz, tak na szybko mogę parę rzeczy wyjaśnić (co chyba nie wybrzmiało w pełni w filmie tak jak bym chciał, bo brak mi jeszcze doświadczenia):
1. Bryton Ryder 750 ma świetną łączności GPS, szybko łapie sygnał i robi
7. Podsumowaniem punktu 6. jest fakt, że 750 ma podobne, realne możliwości nawigacyjne jak wiele tańszych propozycji (Rider 420, Rider 450) skoro i tak sobie planujemy trasę i nie liczymy na funkcję wyszukiwania oraz odnajdywania drogi powrotnej na trasę, bo może nie będziemy mieć zasięgu (powtórzę: ten argument tyczy się skrajności- wypraw w trudny teren i odległe zakątki od cywilizacji, bez zasięgu telefonii komórkowej).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrokenReed: dzięki za podsumowanie. Osobiście chciałem komputerek rowerowy, który oprócz kilku zaawansowanych danych do wyświetlenia ładnie wygląda i pozwoli mi kontrolować wcześniej zaplanowaną trasę (zawsze planuje długie wyjazdy np dzięki plikom GPX). Ewentualnie szybko wyznaczy alternatywną trasę w razie kłopotów, ale po szosie, ja nie jeżdżę po lasach.
I tutaj Bryton sprawdza się absolutnie bezbłędnie.
Była tu o mowa o moim filmie, więc tylko poinformuję, że ustawiłem go jako niepubliczny (z linku można na niego wejść, zostawiłem tak, żeby np. Merida mogła go przeanalizować). 29.01.2021 umówiony jestem na konsultację z dystrybutorem odnośnie zastrzeżeń do rzetelności, o których napisali komentarz. Nie chcę robić złej roboty na rzecz tego produktu (jeśli popełniłem jakieś błędy) więc do tego czasu będzie niepubliczny. [A później się okaże, czy popełniłem błędy które klasyfikują