Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill i #przegryw jedno łączy jedno z antyszczepionkowcami i innymi tego pokroju - święte przekonanie o swojej racji, że to właśnie oni jako jedyni na tym świecie są obudzeni, a reszta tkwi w nieświadomości.

Blackpillowcy i przegrywy (wiem - powtarzam się) rozpisują się i wypowiadają o związkach, relacjach damsko-męskich, miłości czy #seks, nie mając o tym bladego pojęcia, tekst pogrubiony właśnie takie jak #blackpill
Normiki, Chady i Julki chcą nas unicestwić, a wcześniej torturować - moje cierpienie to tylko ich wina albo o nie tak dawno wprowadzonej ustawie izolacyjnej hurr, durr, Julka stanie pod klatką, wezwie policję że niby ją biję, wylecę z mieszkania, a ona okradnie mi je

Antyszczepy rozpisują się i wypowiadają o chorobach, #koronawirus, szczepionkach czy 5G nie mają o tym bladego pojęcia, powielając tylko wpisy innych oszołomów. Dorabiacie tylko pseudonaukowe brednie, zupełnie jak blackpill

Oczywiście jak na tych wyżej wymienionych ignorantów przystało, są przekonani, że to ich racja jest najichsza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszyscy ci są szczytem na wykresie efektu Krugera-Dunninga
Żyją w hermetycznie zamkniętych bańkach informacyjnych i nakręcają się nawzajem - jedni o blackpillu i chęci wyrządzania kobietom krzywdy, drudzy o farmaceutyce i medycynie, a każdy, kto próbuje ich wyprowadzić z błędu jest stygmatyzowany i poddani ostracyzmowi.

Normalny, zwykły człowiek w wieku powiedzmy 30 lat (nieskażony ideologią blackpillu) jest zaś na samym dole wykresu i zmierza ku jego końcowi.
Tymczasem przegryw-blackpillowiec i antyszczep dalej stoi jak słup soli na szczycie wykresu w sferze monstrualnej ignorancji w przekonaniu swej nieomylności i racji jedynej, gdzie tylko przełom może (choć nie musi) coś zmienić. Tym przełomem jest oświecenie takiego, że nie każda patrzy na wygląd i problem tkwi raczej w nim samym, bo jest wrogo nastawiony do zwykłych ludzi w związkach, a dla antyszczepa, że szczepinki działają, a lekarze nic przeciwko niemu nie knują.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #szury #ignorancja #takaprawda #bluepill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6009f7c725efed000a617ac2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 31
  • Odpowiedz
GramNaZintegrowanejGrafice: Długa, lecz niestety całkowite przeciwieństwo merytorycznej wypowiedzi, wyglądającej i brzmiącej na pozór jako inteligentna. Gdyby była to krótka wypowiedź, pomyślałbym, że to dzieło Kowixx, ale zarówno OP jak i ona to totalne betony intelektualne - żadne, nawet uzasadnione argumenty do nich nie docierają i blackpill wkładają do szufladki z napisem "lenistwo i odbieranie człowieczeństwa kobietom"

A zawołam ją, niech też się wypowie na post OP, jak i mój komentarz -
  • Odpowiedz
@CzarnyNosferatu: @Pjoter1: @Kletlan: @JediKnight:
Tak na szybko kilka badań:
https://www.researchgate.net/publication/26322693_What_Leads_to_Romantic_Attraction_Similarity_Reciprocity_Security_or_Beauty_Evidence_From_a_Speed-Dating_Study
https://labs.la.utexas.edu/buss/files/2020/03/Sex-Differences-in-Mate-Preferences-Across-45-Nations-2020.pdf
https://doi.apa.org/doiLanding?doi=10.1037%2F0022-3514.50.3.559
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3130383/ (według blackpilla męska atrakcyjność jest uniwersalna i silnie zmaskulizowana)

@vympayer:

Badania przeczące temu że wygląd ma znaczenie?

Ależ oczywiście, że ma znaczenie. Tylko jest jedną z wielu składowych. Natomiast blackpill, a szczególnie blackpillowe mirki z wykopu już z tym pierwszym zdaniem praktycznie przestały mieć cokolwiek wspólnego.
Szczególnie, że mowa jest tutaj głównie o wyglądzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: o tak BADANIA NAUKOWE, zeby uznac ze ogien jest goracy tez musisz czytac cala dokumentacje badan? wystarczy - jak to lubicie mowic - wyjsc z piwnicy i poobserwowac ludzi, mieszaniem w glowach pieknymi slowami ze wyglad nic nie znaczy robicie tylko jeszcze wieksza krzywde tym ludziom
najgorsza prawda jest lepsza niz piekne klamstwo
a jak koniecznie chcesz badania bo jestes typem ze zdjecia to -> reddit blackpillscience w google i
doghunt - @AnonimoweMirkoWyznania: o tak BADANIA NAUKOWE, zeby uznac ze ogien jest go...

źródło: comment_1611318135P1gB9Ui0hVCfS0KSTVROT0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zelber:

Bardzo ciekawy post ALE napisałeś ,że wygląd ma znaczenie.A czy wygląd ma znaczenie jak postrzega sie takie a nie inne cechy charakteru u danych osób?Kobiety śmieja się z żartów bardziej z żartów przystojniejszych czy brzydszych facetów?
Jaki z tego wniosek? że te badania sprawdzaja się tylko do osób grających w swoje lidze a teraz przykład:
Kobieta ma do wyboru dwóch partnerów o tej samej dla niej atrakcyjności fizycznej.Woli jednak przebywać
  • Odpowiedz
PustaEkolożka: @CzarnyNosferatu: @Bonapartysta: @SmutnyKot: @Smi3szek: @Kletlan: @JediKnight: @Pjoter1: Nie ma znaczenia, ile razy będziecie pisać, że blackpill jest naukowy - nadinterpretowanie kilku wybranych badań które akurat wam pasują nawet nie leżało koło metody naukowej. Nikt nie walczy z psychologią ewolucyjną, tylko wy próbujecie pod nią podpinać swoje bzdury xD

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@Zelber: Pierwszy link który przesłałeś mówi, że wygląd ma duże znaczenie w krótkotrwałych związkach, a pieniądze w szukaniu stałego związku.
Drugie badanie brak dostępu.
Trzecie badanie -wygląd jest ważny, piękno jest silnie zakorzenione w naszej biologii, tylko niektóre cechy różnią się w zależności od kultury.
Toż to blackpille xD

I to nie jest tak, że ja chce wierzyć w blackpill, tak naprawdę blackpill daje mi chu-owe szanse, wolałbym żeby coś innego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Zelber: No cóż, nie mam żadnego interesu w nawracaniu normików. Moje 20 pare lat życia (szczególnie okres, od którego jestem 2-3/10) jest dla mnie namacalnym dowodem nawet bez stosu badań, których zaprzeczenie wiązałoby się z wyginięciem naszego gatunku dawno temu.
  • Odpowiedz