Wpis z mikrobloga

#audio
#audiofile #stereo #audioboners

mircy, mam w planach zakupienie zestawu z polecanego szeroko heco aurora 700 i onkyo 9050. Sprawdzi się to? Miałem okazję odsłuchać wcześniej wilsony 5 (całkiem spoko) i focal chora 816 (przytłaczały basem ale nie próbowałem regulacji) ale heco są tylko w salonach na południu więc zakup w ciemno ( ͡° ʖ̯ ͡°) Da radę taki zestaw?
  • 22
  • Odpowiedz
@CoreInside: już swego czasu próbowałem ugadać rabat dla forumowicza z audiostereo, nie dali nawet złotówki rabatu a q21 to mi powiedziało że oni mają atrakcyjne ceny i rabatów nie dają. Nie wiem jak to ludzie robią że dostają lepsze oferty.
  • Odpowiedz
@CoreInside: ja już się pogodziłem że nawet 5% rabat jest nieosiągalny a ty mi sól na rany sypiesz XD używki byłyby spoko, ale sprzedawcy marudzą że covid jak się pytam o możliwość sprawdzenia przed odbiorem
  • Odpowiedz
ze 4k, dźwięk raczej neutralny, nie jestem fanem podbitych skrajów pasma "V", w zasadzie szukam kolumnowego odpowiednika słuchawek monitorowych. Wypróbowałem parę modeli podstawkowych, między innymi polk i castle knight i brakowało mi w nich niskich pasm.
  • Odpowiedz
@NPC_358034: z sprzętem audio jest jak z samochodami. Wyjedziesz z salonu to od razu tracisz 20%. Sam miałem brać coś nowego, ale nie widzę sensu. Mieszkam w dużym mieście i na Olx jest pełno ofert.
  • Odpowiedz
@CoreInside: na olx jest taki problem że nie idzie sprawdzić sprzętu bo się każdy wykręca covidem. A zwrotów nie ma. Nie mogę sobie pozwolić na takie ryzyko. Zresztą do najbliższego dużego miasta mam ponad 100km
  • Odpowiedz