Wpis z mikrobloga

#allegro #warsztat #majsterkowanie #motoryzacja

Jezu jak mnie #!$%@?ą janusze warsztatowe -ludzie którzy do warsztatu komercyjnego kupują jakiś chłam, nie wiem czy na próbę czy chcą przyoszczędzić czy co, może to po prostu debile. Kupuje taki coś taniego, np. 10 razy od markowego sprzętu heavy duty, nie wiem, suwmiarkę, wiertarkę stołową, zestaw kluczy, ewidentnie sprzęt dla niedzielnego majsterkowicza, cokolwiek i potem w komentarzach #!$%@? jakie coś jest gówno, że krzywe, że słabe, że nie powierciło, że się ułamało itd, nie zważając kompletnie na to że tanim sprzętem pracował 8 godzin w warsztacie albo zabierał się za rzeczy które są poza możliwościami takiego sprzetu, jak np. wiercenie profilu 50mm grubości z twardej stali tanią wiertareczką. Może nie piszą tego wprost, ale ja odnoszę takie wrażenie po tonie tych komentarzy, że właśnie coś takiego ma miejsce. Czy ci ludzie są upośledzeni i oczekują od taniego sprzętu jakichś rewelacji? Masz #!$%@? warsztat i na nim zarabiasz to kup sobie makitę, klucze facom czy coś w ten deseń i przestań #!$%@?ć i oszczędzać polaku, bo i tak dwa razy stracisz xD
  • 6
@PolishDoomer: Mnie z kolei #!$%@?ą producenci i sprzedawcy takiego krzywego, łamiącego się gówna. Przecież to sie nie nadaje nawet dla niedzielnego majsterkowicza. A że dostają niskie oceny to bardzo dobrze, bo na takie zasługują.