Wpis z mikrobloga

@aga617: to jakies zarty sa, jak mialem problem z wplata pieniedzy karta, napisalem ticket i nastepnego dnia odpowiedz, ale jak juz o weryfikacje chodzi to cisza tygodniami
  • Odpowiedz
@PullUp_or_ShutUp: Powód odrzucenia formularza możesz oczywiście sprawdzić po zalogowaniu się do konta pod linkiem https://kyc.bitbay.net/. Daj znać czy udało się już zweryfikować konto ;)

@aga617, @themate0 : Zapewniamy, że nie olewamy żadnego z naszych klientów, natomiast z uwagi na ogrom formularzy weryfikacyjnych jaki otrzymujemy w ostatnim czasie, czas na odpowiedź może być nieco wydłużony. Bardzo prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, cały nasz zespół pracuje aby każda sprawa została załatwiona jak
  • Odpowiedz
@Bitbay: Witam ja naprawde rozumiem ze macie Panstwo duzo zgloszen i pracy ale bardzo tez prosze o zrozumienie nas ktorzy maja bardzo utrudniona sytuacje w dysponowaniu naszymi srodkami jak mijaja dwa tygodnie to czuje sie poprostu ignorowana pomimo wysylania zapytan. Potrzebuje w miare mozliwosci jak najszybciej pelnego dostepu w dzialaniu na swoim profilu , prosze jeszcze raz o zerkniecie na zgloszenie 201881. Dzieki i pozdrawiam
  • Odpowiedz
@aga617: Witam,dzieki za potwierdzenie 2 etapu weryfikacji , mam jeszcze jedno pytanie czy po aktalnym potwierdzeniu moich danych osobowych musze jeszcze raz dokonac wpłaty minimalnych srodkow na swoje konto dla jego potwierdzenia abym mogła dokonać wypłaty przelewem bankowym? Dodam ze wpłata i wypłata ma zostać wykonana z konta na terenie Unii Europejskiej w walucie euro.Proszę o inforacje ponieważ nie mogę wykonać wypłaty żadych środków.Dzieki i pozdrawiam .
  • Odpowiedz
@Bitbay: Dzięki za szybką odpowiedz,wpłat dokonywałam tylko z jednego konta i na to samo konto chcąc dokonać wypłaty wyskakuje mi komunikat ze konto sie nie zgadza i abym dokonała na takie samo jak poprzednim razem,nierozumiem :/ a może ja robię cos nie tak?
  • Odpowiedz
@Bitbay: Jednk mozliwość wykonania wypłata była mozliwa dopiero po zaksiegowaniu najświezszej wpłaty na konto. Juz wszystko jasne i gra jak trzeba . Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz