Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: da sie ;) fajnie, ze dzięki wypokowi wygrał te śmieszne wybory, ale teraz on jest gwiazdą (wiadomo, niszowa, ale rozpoznawalna) a wykopki są tam gdzie zawsze w tych Zawodach-w #!$%@? xD gosc startował w wielu promocjach, ale wygral tylko dlatego, ze byl JEDYNYM mężczyzną biorącym udzial w tym konkursie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hihi_jery: Warto dodać, że zagłosowano na niego na podstawie wpisu jakiegoś mirka, który twierdził, że jedna z uczestniczek zaczęła go wyzywać, gdy ten nie chciał na nią zagłosować. Problem jest taki, że nigdy nie pokazał screenów, nawet ja kilka razy go o to prosiłam i zostałam olana. Nie widzę nic złego w masowym głosowaniu na tego mężczyznę, ale sama akcja była niefajna przez wylane pomyje na resztę uczestniczek, którym obrywało
  • Odpowiedz
@Silmarils: Ja zupełnie inaczej pamiętam tę akcję. Dziewczyny były mocno "zrobione", mało naturalne i ich mowa ciała wręcz krzyczała o to, by dostać głos.

Pan Witek zaprezentował się na totalnym luzaku i tym ujął większość głosujących. Mnie na pewno. O tym, o czym wspominasz, w ogóle nie słyszałem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziewczyny były mocno "zrobione", mało naturalne i ich mowa ciała wręcz krzyczała o to, by dostać głos.

@rar: Głównie na tym to polegało, na zdobywaniu głosów. W kwestii naturalności nie powinieneś być aż tak zaskoczony. Celem było zostanie twarzą galerii, więc każda upiększała się jak mogła. Z jakim skutkiem - można dyskutować, ale na jakimś poziomie.

Pan Witek zdobył większość głosów dzięki temu mirkowi, który dorobił do tego wymyśloną historię.
  • Odpowiedz
@Silmarils: i tu sie zgadzam. Kazdy mial prawo prosić Znajomych o głosy (bo akcja fb) ale w którymś momencie jakiś mirek naglosnil sprawe "same kobity, jeden gosc, dawaj" I wygrał. Fajnie ze galeria nie wycofała sie z promocji, z drugiej strony wypok dał drugie zycie komuś, kto próbował wiele razy i wiele razy mu sie nie udało. Aktualnie on ma w dupie wykop, użytkowników i wszystkich ktorzy głosowali. Nie zdziwie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hihi_jery: Ja czekam aż z ulubieńca wykopków stanie się wrogiem numer jeden. Nie ze złośliwości, bo sprawia pozytywne wrażenie, ale tutaj niewiele trzeba, żeby stracić łaskę.
  • Odpowiedz
@Silmarils: Totalnie inaczej to zapamiętałem, ale spierać się nie będę.

Ja to odebrałem raczej jako "O, normalny/przeciętny gościu. Ile razy tacy zostają wyróżnieni w jakichkolwiek konkursach popularności? A do tego całkiem sympatyczny "z twarzy". To może tym razem mu pomożemy?"

W każdym razie ja zagłosowałem dlatego. I też z tego powodu podobała mi się ta inicjatywa i sam efekt tego, że pan Witek wygrał ;)

Jak ktoś głosował z powodu
  • Odpowiedz
obrywało się przede wszystkim za wygląd. Absolutnie nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że ta akcja była pozytywna, bo jak obrażanie jakichś ludzi bez powodów może być pozytywne.


@Silmarils: zdecyduj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz