Wpis z mikrobloga

Kobiety analizują czemu są samotne i odrzucają 99% mężczyzn.

Te kobiety uznają, że w ich typie jest tylko kilka % mężczyzn z całej ludzkości. W samej Polsce wychodzi jeszcze mniej, a w obrębie ich miejsca zamieszkania jeszcze mniej.

A najzabawniejsze, że takie roszczeniowe i wymagające zwykle zaciążąją z jakimiś patusami (w szale niekontrolowanej podniety, bo spotkały fartownie jedynego mężczyznę z miliona w ich typie), czy wspomnianym przez tą u góry, który ma 14 lat mentalnie. Potem zostają samotnymi matkami, albo będą 20stymi kochankami jakiegoś pędzla. I albo będą się „bawić”, albo liczyć, że gość je pokocha i będą „tymi jedynymi”. A on w tym pokochaniu i monogamii żadnego interesu nie ma, bo i tak kolejne panienki same mu się podkładają i wskakują do łóżka. Albo czekają na niego w celibacie, emocjonalnie zaangażowane, przez co są „zablokowane” dla kolejnego mężczyzny, który wystartuje do nich.

I niestety, jak pokazują obserwacje wymagania takich kobiet z każdym rokiem będą rosnąć, ale tylko dla normalnego faceta, który chciałby mieć stabilny, zdrowy, poważny związek.

Wtedy one powiedzą: staraj się o mnie dwa lata, zabawiaj, naginaj pode mnie, płać jak najwięcej, by mnie mieć.

A to, że miałaś panienko wielu przede mną, którzy mieli cię na skinienie palcem, albo wręcz to ty za nimi biegałaś? Bez znaczenia.

Ego jej i tak jest większe, niż Wałęsy, bo ona cały czas sądzi, że jest KIMŚ. I, że może. I że się jej należy.

Ciąg dalszy w tekście.

Polecam znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/5913239/kobiety-rozmyslaja-czemu-sa-samotne-bo-zaden-facet-im-nie-pasuje/

Link bezpośredni:
https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobiety-analizuja-czemu-sa-same-bo-zaden-im-sie-nie-podoba/

#redpill #szarpankizzyciem #blackpill #pieklomezczyzn #swiat #europa #polska #psychologia #sympatia
  • 4
Kobiety analizują czemu są samotne i odrzucają 99% mężczyzn.


@wardenga: przecież to mocno naciągne, jest sporo kobiet, które nie mają problemu ze znalezieniem partnera na swoim poziomie, nie są nigdy dłużej same

jest też pełno facetów, którzy mają powodzenie i nie są odrzucani aż tak i na pewno jest ich więcej niż połowa, ale dokładnego procentu nie przytoczę