Wpis z mikrobloga

@rales: Czy ci studenci to żyją w jakiejś bańce czy noszą różowe okulary? Nas na 1. Roku było 220 osób na liście, a na grupie na fb (które dla każdego kierunku zakładała osoba związana z uczelnia i potem udostępniany jest link) było nas prawie 500. Po prowadzących niektórzy jechali jak po największych k**rwach, latały bazy na egzaminy, nawet zdjęcia arkuszy robionych podczas egzaminu. Większość prowadzących później nam mówiła nie wprost,
  • Odpowiedz
było nas prawie 500. Po prowadzących niektórzy jechali jak po największych k**rwach, latały bazy na egzaminy, nawet zdjęcia arkuszy robionych podczas egzaminu. Większość prowadzących później nam mówiła nie wprost, że oni są na tych grupach i dobrze o wszystkim wiedza.


@Hrabia_Horeszko: no i jaka tu jest różnica w stosunku do tego z czego są memy od wczoraj?
  • Odpowiedz
@czlapka: Taka, że nikt sobie nic z tego nie robił. Co najwyżej przystopowano trochę z obrażaniem prowadzących. A dzisiaj poza memami spotkałem się też z wieloma głosami oburzenia, że jak to tak ktoś śmie śmieć śmieć wchodzić na ich grupe i ich represjonować.
  • Odpowiedz
@rales: "Cześć Laura, jestem z roku wyżej
Mam dla ciebie mnóstwo zdjęć z kolokwiów z 3 roku
Lecz potrzebuje twojej pomocy bys dodała mnie do grupy.."

Już wiem kto pisze te scamy na email z księciem Nigerii xDD
  • Odpowiedz
@rales: widocznie wymyślenie kilku zadań dla pana profesora to zbyt trudne zajęcie, więc musi klepać wiecznie to samo, a potem udawać kreta xd

U mnie na studiach egzaminy zawsze były inne i nikt nie bawił się w żadne skany itp. A większość i tak była ustna, no ale na 1 roku nie było nas 500 jak to jest na masowych kierunkach, gdzie student to tylko cyferka w exelu.
  • Odpowiedz