Wpis z mikrobloga

o kurka - jest! nasz NAJJAŚNIEJSZY PREZYDENT RP - Andrzej Duda w końcu zdecydował się pogratulować nowemu prezydentowi USA. całe 37 minut temu.

co za refleks! myślę, że bez tych gratulacji przejęcie władzy byłoby niepełne. na szczeście udało się. jest.

Biden może odetchnąć - finalnie zaakceptował go przywódca państwa leżącego w sercu Europy.

#bekazprawakow #bekazpisu #usa
Pobierz secretpassenger - o kurka - jest! nasz NAJJAŚNIEJSZY PREZYDENT RP - Andrzej Duda w ko...
źródło: comment_1611170861os6IV0Lec6ZhiCaMieEQUI.jpg
  • 9
@Mateusz135: daj tego twita jak złożył wcześniej gratulacji WYBRANIA NA PREZYDENTA - jedyne co widziałem to graulacje z powodu UDANEJ KAMPANII. a to jednak różnica, prawda?

@megawatt:

co do profesor Przyłębskiej to nie wiem, ale biorąc pod uwagę fakt jak "szybko" publikowane są przez nią wyroki TK, to Trump spokojnie mógłby sobie zostać w Waszyngtonie

mgr Przyłębska, ale TVP uważa że prof.


nie bądźmy tacy czepliwi, w moim LO też
@Zuben: @graf_zero: sorry że tak późno, ale zapomniałem o tym. przglądnałem właśnie dwukrotnie profil prezydenta na Twitterze. od 7 listopada 2020 do początku stycznie. nie znalazłem tam gratulacji innych niż te z 7 listopada 2020, które jednak trudno uznać za gratulacje.