Wpis z mikrobloga

@cynamonowazaslona: szkopuł w tym, ze my już pierwsze spotkanie mamy za sobą dawno i oboje chcieliśmy związku :)

dodam tylko, ze jak ja odświeżyłem znajomość z koleżanka którą znałem od 3 lat żeby było równo to niby obrażona nie była, ale czułem, ze jej to nie odpowiada
@Daav: myslę, że jedyne sensowne i dojrzałe rozwiązanie to porozmawiać. Zakładam, że Ci na niej zależy to jej to powiedz. Chciałbym żeby nasza relacja poszła w którąś strone i może warto zacząć traktować się poważniej? Jeżeli chodzi o tindera przeszkadza mi to, że ciągle poznajesz innych facetów co o tym myślisz?
@Meybah: tylko, ze po jakimś miesiącu przestałem z nia pisać, bo nie chciałem o to spin, a ona i tak po miesiącu znalazła nowego rozmówcę, którym nawet się nie pochwaliła tylko musiałem się dowiedzieć sam z instagrama

chyba pora sobie ją odpuścić, tylko ze jak poruszam ten temat to ona twierdzi, ze mam dziwne podejście :)
a dla mnie jej podejście jest dziwne.. chce się dowiedzieć, po której stronie leży prawda,
@Daav: Poważnie? Gdyby jej na Tobie zależało i w Tobie widziałaby potencjalnego partnera i osobę z którą chce być w związku to w życiu nie miałaby parcia do poznawania nowych mężczyzn. Inna sprawa gdyby miała kolegę/przyjaciela przed Waszym poznaniem i ta znajomość trwałaby od pewnego czasu a inna gdy nagle potrzebuje nowych rozmówców i według mnie po prostu szuka atencji albo lepszej opcji. Odpuść sobie ją, chyba, że zrezygnuje z tego
@cynamonowazaslona: Polać proszę tej osobie. Najlepsze jest to, że wszystkie rady, które dostałeś są dobre. Pogadaj z nią szczerze, bo jeżeli tego nie zrobisz to będziesz w tym tkwić - tobie będzie się wydawało, że chcesz czegoś więcej, a ona się będzie bawiło. Staraj się odbierać zachowanie kobiet przez czyny, nie słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Daav a po co ograniczales kontakt? Czy rozowa tego wymagała? Jesli tak to jest hipokrytką i ją olej Jeśli nie to nie wiem o co chodzi Co do pisania to ciezko powiedzieć Nie mozna zabronic drugiej osobie pisania z ludzmi czy posiadania znajomych. Moze po prostu zwroc uwage na problem ze poswieca ci za malo czasu? Bo pisze z innymi?