Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to wycie prawaków o tym, że Biden wygląda jak żywy trup, że jest już jedną nogą po drugiej stronie. Moi drodzy, nie wiem czy jesteście tego świadomi - najwyraźniej nie - ale tak wygląda osoba w wieku starczym, podeszłym. Tak wygląda osoba mająca 78 lat na karku. Powiem więcej - Biden wygląda lepiej niż przeciętny prawie osiemdziesięcioletni człowiek, czy to w USA czy Polsce. Już nie mówiąc o trzeźwości umysłu i zdolności kognitywnych, które są u niego również powyżej przeciętnej. W dodatku mając do dyspozycji od dziś najlepszą opiekę medyczną na świecie jako prezydent Stanów Zjednoczonych, jestem pewien, że zrobią wszystko, by nie wykitował podczas trwania kadencji, co nawet teraz jest niezwykle mało prawdopodobne. Granica 80 lat to dla ówczesnej medycyny nie jest kres życia.
Ponadto, wujek Joe w przeciwieństwie do pomarańczowego clowna nie ma nadwagi, która jest jednym z poważniejszych czynników predystynujących do licznych, poważnych chorób układu krążenia chociażby. Wygląda zdrowo i dobrze JAK NA SWÓJ WIEK.

#usa
Pobierz TetraHydroCanabinol - Śmieszy mnie to wycie prawaków o tym, że Biden wygląda jak żywy...
źródło: comment_1611162081oGAPKQRc6kBnB27IGRf7YX.jpg
  • 34
Śmieszy mnie to wycie prawaków o tym, że Biden wygląda jak żywy trup


@TetraHydroCanabinol: Prawaków xD SNL też jest prawackie, że się wielokrotnie śmiało z wieku Bidena? Mnóstwo lewaków też się z tego śmiało, zapewniam. Dowcip o elderly abuse podczas debat był wśród nich całkiem prominentny. Mnie śmieszy wycie o prawakach ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o faktycznych poglądach poza swoim bezpośrednim otoczeniem i perspektywę na świat ograniczoną mniej więcej
Założyłbym się, ale równie dobrze mógłbym się zakładać z psem, z wami prawaczki tak jest, zero honoru.


@spaduwa_mam_robote: Hahahaha Hahah hahaha ah Już się tak nie liz po własnych jajkach. Dzisiaj 90% społeczeństwa nie ma pojęcia co to jest honor.