Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? serio są zjeane, kuwa:

-Kelwin - pokazuje ile jest różnicy od zera absolutnego, czyli braku energii. No w codziennym życiu średnio przydatne, ale jak coś liczysz to jak najbardziej. Mondry kewin.

-Celcjusz - pokazuje kiedy woda będzie zmieniać stany skupienia. Na codzień możesz zaobserować to zjawisko, bardzo przydatne, szczególnie w zimowych okresach. Bondź celcujeszem.

-Faren... - nawet nie dokończe, bo nie zasługuje. No kuwa, zero pokazuje temperature zamarzania roztworu wody, lodu i kuwa salmaniaku. Po chj ci to? Jak się do tego odniesiesz? Ej stary, nie wychodz na dwór kuwa, no mieszanina wody, lodu i salmaniaku mi już dawno zamarzła, ja pierdoooooole, dawaj kurtke.

Nie bądź #!$%@?, miej godność

#pasta #byloaledobre #fizyka #inzynieria #usa #emigracja #takaprawda
M.....r - Ale #!$%@? serio są zjeane, kuwa:

-Kelwin - pokazuje ile jest różnicy od...

źródło: comment_1611159867GLy79BwQq2mCs7npWwIdcp.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@StefanEm: Ogólnie, ja już się tak przyzwyczaiłem, że wygodniej mi powiedzieć, że ważę 230 funtów niż 105 kilogramów, jakiś takie dokładniejsze mi się wydają, oczywiście w szkołach np. na chemii używać się centymetrów, milimetrów, kilogramów, itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 286
@Jrv20: nie mow nawet o calach, juz samo podniesienie suwmiarki pokazuje jaki to debilizm (dokladnosc 1/128 cala) a jakies tablice posuwow to sie plakac chce xD 2 i 7/16' czy inne idiotyczne ulamki
  • Odpowiedz
@Metrozaur: Kurczę, a najśmieszniejsze jest to, że są Amerykańce, którzy tego systemu bronią i uważają, że jest lepszy niż celsjusze, bo, uwaga, "jest bardziej precyzyjny". Lol.
  • Odpowiedz
@Metrozaur: A jeszcze dodam, że mam znajomego, który skończył MIT, a jak go kiedyś zapytałam, czy wie w jakiej temperaturze zamarza woda, to musiał sprawdzić w google. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz